Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menekülnék. De hova?

Menekülnék. De hova?

Figyelt kérdés
Tegnap ismét megütött a párom. Eddig tűrtem, megbocsájtottam, visszamentem. Vége, nem csinálom tovább. 16hetes terhes vagyok, arra gondoltam,hogy a külföldön élő rokonok után megyek. Eltűnhetek a férjem életéből? Nem akarom,hogy köze legyen a gyerekhez. Azt mondja mindig, hogy soha nem szökhetem meg, a gyerekét nem vihetem el tőle. Lehet belőle bajom ha megteszem?

2014. júl. 19. 07:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Bizony hogy el!A gyerekhez lesz köze,hisz ő az apja,de nem kell hogy hozzád is legyen köze!A bicska kinyilik a zsebemben,már attól is ha megütnek egy nőt,de egy terhes kismamát?!Menj a rokonokhoz,ne is gondolkodj egy percig se!
2014. júl. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Menj csak, ha itthon már nincsen senkid!
2014. júl. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Mi bajod lehetne?A legfontosabb most,hogy óvd magad és a picit!Nyugalomra van szükséged,nem egy ilyen féregre!A tenyerén kellene hordoznia,erre ő ver téged?A babának is lehet baja belőle,ugye ezt nem akarod?Az ilyen ember nem tisztel senkit és semmit és SOHA nem fog megváltozni! Én lépnék a helyedben minél hamarabb!
2014. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a kérdést,hogy a már megszületett gyereket válás esetén is, csak mindkét szülő engedélyével lehet külföldre vinni még nyaralás esetén is. Magzattal nem tudom. Már voltam dokinál vagyis tudott a terhesség, nem hivatkozhatok arra,hogy nem tudtam róla! Utánam nyúlhat apai jogokra hivatkozva? Mi van ha nem egyezik bele,ha kapcsolatot akar vele? Nincs papírom a bántalmazásról, nem tudok erre hivatkozni.
2014. júl. 19. 07:56
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Nos, a gyerekhez joga lesz mindenképp. Bántalmazás ért fel kell jelentened es a valopert meg indítandó. Amint a gyerek megszületik, gyermekelhelyezesi pert indítani es kérni a kizárólagos felugyeletet bántalmazása hivatkozva.m
2014. júl. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
5%

Szóval van már egy gyerek,többször megütött a párod,és most megint terhes vagy tőle???Nincs hozzáfűzni valóm!


Igen kell az engedélye,hogy külföldre vidd,és a pocakodban lévő babához is van joga,és indíthat is pert amikor megszületik.


Fel nem fogom minek szülnek gyereket,nem is egyet hanem többet egy ilyen embernek!!!

2014. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó!Honnan veszed hogy van már egy gyerek???
2014. júl. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem állíthat meg várandósan, hogy ne menj el, de születése után joga lesz a babához.


Nekem az a véleményem, hogy most csak megakar félemlíteni igazából ha megszületik a gyerek, nem hiszem, hogy valóban igényt tartana rá, a nevelésére, támogatására.


MENJ, de még MA!

2014. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
42%

7-es


Nem tudom,megmondom őszintén.


De a bántalmazás akkor sem első eset és ennek ellenére terhes lett tőle.A lényeg ugyan az,és joga van a gyerekhez az apának.

Most nyugodtan ki lehet menni külföldre,majd mikor megszületik akkor tud csak beléd kötni kérdező.

2014. júl. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Most a legfontosabb, hogy MENJ!!! Óvnod kell a picit és magad.
2014. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!