Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annak a nőnek akinek csak...

Annak a nőnek akinek csak élettársa van annak anyósa sincs?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 11:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Hivatalosan nincs, nem hivatalos meg....ha annak tekinti, akkor az anyósa, ha nem annak, akkor meg nem.

Miért olyan lényeges ez?????

2014. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Jajj ne osszátok neki az észt, egy tizenéves hülyegyerek nem tud mit kezdeni a szabadidejével. Egyértelmű provokáció, mert ha nem az lenne nem így fejezné ki magát az első válaszában.


De ha mégsem így van, akkor kedves kérdező, ülj otthon egyedül szüzen az esküvőig, mert nehogy véletlenül felcsináljanak és azért kelljen gyorsan elvenni, hisz neked degradálna esküvő nélkül gyereket szülni.

2014. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem degradálva, hanem derogál.. A szó mást jelent. ;)


Szerintem meg mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, és ahhoz, hogy ki mire vállal gyereket, semmi közöd hozzá. Én házas vagyok, a sógornőm nem. És? Ha nekik úgy jó, akkor téged ez miben zavar?? Te nagyon házasság párti vagy, de azért nem kellene így megszólni a másikat. Nem vagy egy bonyolult lélek, arra már rájöttem :D

2014. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%

Uppszika, köszi utolsó :D Úgy hasonlít a két szó, észre sem vettem, hogy rosszat használok épp :)

De értitek ti a lényeget attól ;-)

2014. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
Értettük! Bár amit nem értek, az a lepontozás! :)
2014. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%

Annyira egyszerű lenne az egész ha az élettársak szülőjének kitalálnának valami helyes megnevezést és akkor nem lenne ennyi keveredés.Nyilván anyós nem lehet mert az házastársaknak van.

Az élettásak sem hivják egymást férjnek és feleségnek holott logika szerint megtehetnék hisz ugy élnek egymással mint a házastársak.


Itt nem arról van szó hogy kinek mije van,hanem maga a megnevezésekkel van gond,nyilván az élettársaknak is van anyósuk,csak a megnevezés nem jó.

2014. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%

"Annak a nőnek akinek csak élettársa van annak anyósa sincs?"


De jure nincs. De facto van.

2014. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%

Így van a zabigyerekeknek nincs nagymamájuk, mivel a mai világban már csak az ilyen elvont hülyéknél létezik a kifejezés, és ti nem tartjátok őket családnak.


De a házasságon kívül született gyerekeknek van nagymamájuk, mivel a nagyszülő, az anya és az apa szülei. Így attól függetlenül, hogy nem házasodtak, a szülőknek még van apja és anyja.


Tehát ne gombojítsd a kérdést, mert csak magadat minősíted egyre lejjebb.

2014. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
62%
Jelentettem a moderátor felé a kérdést, mert egyértelműen provokálsz, vitát generálsz és próbálsz beszólni olyan jellemtelen módon, kihasználva az oldal anonim mivoltát.
2014. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Benézted, házas vagyok, és még anyósom is van, képzeld. Sőt, még apósom is... :D
2014. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!