Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen pasikról? Nemrég volt az élettársa születésnapja. Életemnek, boldogságomnak nevezte a nőt a facebook-on közben pedig mindenki tudja, hogy évek óta szeretője van. Úgyhogy annyira nem lehet boldog.

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

És?

mit gondolnék?

Neked ez újdonság?

2014. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha a nő eltűri akkor jól teszi.
2014. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Attól hogy megcsalja még szeretheti, hisz elvégre vele van, ha a nő meg eltűri szerintem senkinek semmi köze hozzá, az ő magán életük, úgy élik ahogy akarják.
2014. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt most csupán az derül ki, hogy a Kérdező nagyon boldogtalan. Találd meg a boldogságot, azt a tevékenységet, ami örömmel tölt el.
2014. jún. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
A másik: ott kezdeném, hogy ha élettársa, akkor nyilván vele lakik. Akkor miért kell fb-on ömlengeni? Annyi az idióta ember, és a facebook lehetőséget ad arra,hogy ezt rögtön lássuk is valakin, anélkül, hogy mélyebben ismernénk. Egyre többet látok, legszívesebben elköltöznék eg ymásik bolyóra..
2014. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Én nem szoktam rosszat gondolni valaki másról, csak mert nem úgy él, ahogyan az NEKEM tetszik. A kérdésed a pasiról és az élettársáról nem sokat árul el, rólad viszont annál többet... "úgyhogy nem lehet annyira boldog" - valamiért szeretnéd ezt hinni, ugye?
2014. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Ha ezen fennakad a kérdező, akkor naiv, nem sok mindent láthatott eddig, vagy nem figyelte meg. Az is lehet, hogy tini, akkor megértem.

Figyelj! Rám konkrétan családos, nálam 10-15 vagy több évvel idősebb pasik hajtanak. Nyilván nem csak rám, és valaki biztos igent is mond nekik. Olyanok, akikbl ki se néznéd.

Egyébként tényleg boldog lehet úgy is, egy szex semmit se jelent, nálu külön van általában a szex meg szerelem, amíg csak szex, nem érzik gondnak. Persze az ideális az, ha ezt mind egy nőtől kapják, igénylik csak egészen életük végéig, vagy évtizedekig, de az élet nem tündérmese.

2014. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Ami azt illeti, hogy mit gondolok az ilyen pasiról: hát azt gondolom hogy van ilyen, de az meg nem dolga senkinek hogy megítélje.

Viszont ha jól értelmezem a dolgot, az illető otthon hazugságban él, illetve hazugságban tartja a másikat. Szerintem hazugságban élve pedig nem lehet boldognak lenni. Aki képes rá, annak egy picit beteg a lelkivilága. Vagyis jogos a kérdező megállapítása, amit a kérdésében megfogalmaz.

2014. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
18%
A nők így működnek, ha nem alázod meg és nem kefélsz félre akkor repülsz, mert nem vagy igazi férfi, nincs benned vadászösztön, stb. Évekig képtelen voltam rá, de változtattam a szokásomon, és tényleg nem rossz, mindenkivel kefélek akivel csak lehet, ennek köszönhetően a jelenlegi élettársamnak eszébe sem jut, hogy kirúgjon!
2014. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
9-ben a Sikár Kefe válaszát hallottuk.
2014. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!