Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyjam vagy maradjak vele?

Elhagyjam vagy maradjak vele?

Figyelt kérdés
Tudom, nekem kell eldöntenem, de tényleg nem tudom mit tegyek!Sokaknak ez csak lelki problémát jelent, de nekem sajnos fizikait is!Amióta vele vagyok nagyon meghíztam, teljesen elhanyagoltam magam, és a legszebb, hogy rengeteg orvosi problémám lett!Ez annak köszönhető, hogy az elején még minden szép volt, terhes lettem, és akkortól minden megváltozott!A terhesség alatt valami nagyon megromlott köztünk, pedig ő is akarta a babát!Folytonos feszültség volt.Oké, én is ingerlékenyebb lettem, de ő meg abszolút nem volt empatikus velem, azóta se nagyon az!Sok a vitánk a mai napig, folyton provokál, nem akar beszélgetni velem, és semmi nem jó neki úgy, ahogy én csinálom!A kislánnyal is többet foglalkozhatna, mert a lány lassan leszokik a pelenkáról, de még mindig nem tudja pl hogy is rendesen bepelenkázni vagy felöltöztetni.2 hónapja zsibbad a karom, szorít a mellkasom, orvoshoz járok vele, gyógyszereket kaptam és mennem kell a neurológiára és a pszichiátriára is, mert valószínúleg lelki eredetű a baj.A dokik azt tanácsolták, hogy változtassak az életemen, mert sem rám, sem a lányomra nem lesz ez így jó hatással.Most tavasszal kimegy külföldre dolgozni,így lesz egy kis nyugalmam, édesanyámékhoz költözöm a lányommal, de ezek csak pillanatnyi megoldások.Szeretem, de már semmi sem olyan,mint régen.Hagyjam el, hogy az én egészségügyi és lelki problémáim is rendbejöjjenek, vagy ne, mivel úgyis pár hónap múlva elutazik, és csak 2-3 havonta fogunk találkozni.Mit tegyek?
2010. jan. 8. 11:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Hülyeség a gyerek miatt együtt maradni! Sokkal rosszabb úgy felnőni neki, hogy azt látja a szülei civakodnak! Én elhagynám, mert van valahol egy férfi, aki imádna téged, a tenyerén hordozna, csak meg kell találnod! De ha vele maradsz, nem adsz esélyt magadnak erre! Addig is élj a kislányodnak, és járj nyitott szemmel! Az ilyen férfi meg menjen a fenébe!
2010. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%

Külföldre megy dolgozni?Biztos lehetsz benne,hogy hamar talál magának egy csinos,vonzó,sovány nőt,ezt hidd el,hamar meg fog csalni a párod!

Ezt megelőzvén hagyd el te őt,mielött fordítva történne.Akkor a büszkeséged is megmarad.

2010. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mondjuk lehet, hogyha kimegy tényleg talál mást, de a legrosszabb, hogy ez annyira nem is érdekel már.Talán akkor mégsem szeretem annyira?Talán tényleg a szakítás mellett kéne döntenem..
2010. jan. 8. 13:52
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
szerintem te már döntöttél. ez a kérdésből is érződik. csak megnyugtatásra vártál itt, hogy tényleg jól döntesz-e.
2010. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha döntöttem volna, akkor nem kérdeztem volna!
2010. jan. 8. 17:29
 16/16 anonim ***** válasza:
55%

Ne sajnáltasd magad!

Irány futni!

Nekem se lenne sok kedvem egy "nagy" nőt taperolni.

2010. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!