Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy 20 éves vagyok és 5 éve van egy párkapcsolatom. A pasim 35 éves(a korkülönbségbe most ne menjünk bele). Együtt is élünk. Egyetemista vagyok és beleszerettem az egyik csop.társamba. A gond csak az, hogy ő is belém. A legnagyobb gond viszont az, hogy lefeküdtünk tegnpa és kimondhatatlanul jó volt vele.

Viszont nem tudom, hogy mitévő legyek. Mert a pasim húzott ki annka idején az otthoni szarból, az ő pénzéből élek, megkaptam tőle mindent, kutyát, ékszert, autót, laptopot...stb. De már nem szeretm, sőt úgy érzem nem is szerettem soha igazán, csak a pénzéért voltam vele. Hiszen ő volt sz egyetlen kiút az otthoni szar légkörből. A szüleim ugyanis alkoholisták. Tehát a kérdésem, hogy elhagyjam a mostanit a biztosat egy új bizonytalanért?


2008. márc. 11. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted csak magadat,(és persze őt is) csapod be.Gondold el milyen fiatal vagy, mennyi időt akarsz még hazugságban leélni?Dönteni mindenképp neked kell,de én biztos nem élnék egy percig sem olyasvalakivel akit nem szeretek.Hát igen meg kell állj a saját lábadon,nem könnyű,de csak ezért ne maradj vele.

Ne az új fiú miatt szakíts,ha megteszed,hanem azért mert nem szereted,persze az más kérdés hogy ő mit szól hozzá,de így akkor sem lehet élni.

2008. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha elhagyod miből élnél? hol laknál?


Abból amit írtál szerintem kényszerpályán vagy. Amíg nem tudsz a saját lábadon megállni, addig nem nagyon ugrálhatsz, mert nagyot eshetsz.

2008. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintenm egy kapcsolatban mindig vannak buktatók. Gondolj bele gy házasságba, mindig lesznek új csábítások, vagy legyőzöd és még közelebb kerülsz apárodhoz, vagy feladsz egy biztos alapot egy bizonytalanért. Annyi mindent köszönhetsz ennek a pasinak, nem érdemli meg, hogy megcsald. ha nem szereted, beszéjétek meg és váljatok el békében.
2008. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Basszus, elég nehéz (nagyon nehéz) helyzetben vagy! Tényleg ez a legfőbb gond, (sztem) hogy kire fogsz ezek után támaszkodni! Mert (javíts ki kérlek, ha nincs igazam) szerintem te simán elhagynád (naná) a 35 évest,mert valami újat tapasztaltál, amiből még kell! :D tudom, mert én is így voltam! részben. Amit írtál, abból az derül ki, hogy sajnos a szüleidhez sem tudnál visszamenni ugye? Az új srácnak, gondolom nincs saját háza, keresete...stb. Ez nehezíti meg csak a dolgodat. Vagy nem? Azt persze megérdemli a 35 éves, hogy szépen leülj vele szembe, és mindent elmondj neki! Biztosan rosszul fogja érinteni, de megérthet,jézusom még most esik le 15 évesen jöttél vele össze! Kurvára nem élted ki magad, itt az ideje! Ezt mondd meg neki is! Túl fiatal voltál...Nem jó ez így.
2008. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gee ez nehez ugy!!! Igazan az!!! En voltam hasonlo szituban igaz nem ennyire fiatalon es nem fuggtem az illeton anyagilag. DE jo kiegyensulyozott kpacsolat volt de mar nem volt ott a fellangolas az a majd megorulok erzes. En elhagytam azt a kapcsolatot 7 ev utan egy egyszeru fellangolas miatt akivel el lehetett menni tancolni hisz en nem buliztam (fosuli, egyetem) es az akkor parom nem volt olyan bulis. Vagysi belevagtam biztosbol a bizonytalanba. Nekem nem jott be!!!! Kiderult h az a pasas egy szemetlada volt!!!! de addigra a regi pasast megbantottam ugy h soha tobbet nem akart rolam hallani. Szerintem gondold vegig!!!! Igen a jo sex is fontos de nem minden hidd el. Nem tudnad a ket kapcsolatot egyutt vinni mig meg tudod h milyen az ujjal???? tudome z morbidnak hangzik nekem is anno ezt tanacsoltak en nem tudtam megtenni. Ma mar lehet ha azt mondom hiba volt mert kdierult volna h az csak egy pillanatnyi fellangolas volt. Egyebkent engem is a jo sex tevesztett meg.
2008. márc. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
AZ örökös dilema,elhagyam vagy menyek az érzések után,,,,nah figyu tökmindegy h mi mit irunk mert ugy a szerelem fog gyözni,egyre töbször leszel majd a sráccal együtt és ez nem baj szertitek egymást és ilyenkor nincsenek falak.A párodra pedig azt tanácsolom ha nem is szerted tartozol neki hisz ki emelt az othoni szarbol ahogy te fogalmaztál ,érdemel annyit h legalább ne csald meg és öszintén el mond neki,vagy ha nem is akkor mondmeg neki h el mész mert el multak az érzések,nem kell tudnia h egy másikért hagyod ot de ezt ugyis sejteni fogja.SZoval egyértelmü h az uj...de azért várjmég egy kicsit mert ha csak fellángolás a részedröl és mondjuk párhétre szol,,akkor nagyon buktál és a mencsvárad már nem lesz ott,magadra maradsz,,,, sok sikert
2008. márc. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is...szerintem nagy szemétség,hogy a "jelenlegi" párodat,csak kihasználtad!Lehet,hogy akkor is ő húzott ki a szarból,de gondolkozz már el...ő szerinted mit érezhet?Biztos odáig van érted!!!Szerintem mond meg neki,hogy figyu...csak a pénzedért voltam veled.(Lehet hogy lekever 1-2 pofont,de igaza van... :S)Aztán mond meg neki,hogy vége!!!Hidd el kilessz akadva,de ne hitegesd már tovább!!!Légy őszinte <---ez nagyon fontos!!!
2008. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!