Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom/egyes családtagjaim...

A családom/egyes családtagjaim miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Akármilyen édesség, vagy rágcsálnivaló kerül a házba, egyből megeszik, és amikor kibontanak mondjuk egy csomag kekszet, vagy chips-et, meg sem kínálnak. Aztán, amikor megkérdezem, hogy ez hová tűnt, vagy hogy miért nem kínáltak meg, mint akik szívességet tesznek, oda adnak egy utolsó darab kis morzsát. Amikor eszem valamit, azért ügyelek arra, hogy másnak is jusson, és amikor ennék még, akkor körbekérdezek, hogy már mindenki kapott-e. Miért csinálják ezt???
2014. júl. 13. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

nem csinálnak ügyet belőle, mint te

jé, ott egy csoki,megeszi

náluk ez nem egy hu de nagy horderejű mélyen megfontolt döntés :D

2014. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De hogyha én csinálom ugyanezt, akkor bunkó vagyok...

De itt nem arról van szó, hogy egy csomag gumicukor ekkora nagy érték lenne, hanem maga a gesztus.

2014. júl. 13. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég pofátlan dolog. Én is mindig megkínálok a cuccomból mindenkit a családban. Ezek után, ha kapsz vagy veszel valamit, ne adj nekik belőle. Vidd be a szobádba és szépen csemegézd meg. :)
2014. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!