Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokatestvéreméknél töltök...

Az unokatestvéreméknél töltök 5 napot, de az a baj, hogy ott nem tudok wc-re menni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy idegen helyen nem tudok nagyvécézni... Múltkor voltam egy barátnőmnél 4 napot és az alatt egyszer se tudtam, pedig már nagyon kellett, a 2. naptól kezdve már fájt a hasam és a végén már alig bírtam, de mégse sikerült.


Most az unokatesóimhoz megyek és már előre félek ettől.

Teljesen elrontja ez mindig a nyaralásokat is :(


18/L


2014. jún. 30. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Pedig muszáj lesz nagyvécézned, mert tuti ők is fognak az 5 nap alatt. :) Menj mondjuk este mikor aludnak vagy ilyesmi...
2014. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj éjjel.
2014. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Pszichológussal beszélgess el erről a problémáról.

Addig minden reggel igyál meg egy pici adag kávétejszínt. Fellazítja a beleid, ha nem akarnál, akkor is menned kell majd vécére :D

2014. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Éjjel se tudok..

Múltkor amikor a barátnőmnél voltam, akkor is egy csomót ettem, mert mindennel kínáltak, mégse sikerült.

2014. jún. 30. 12:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, pszichológus. Addig pedig kávétejszín reggel.
2014. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Vannak emberek, akiknek pszichésen nem megy. Akkor se, ha kell. Próbáltad már a Guttalaxot? 6-8 óra alatt hat, ha feloldod vízben. Néhány napig, amíg ott vagy, szerintem használd nyugodtan - csak legyél wc közelben, mert az már nem a te döntésed lesz, hogy mész e... Tovább természetesen ne használd, de alkalmanként nem lesz belőle baj. Más: kapcsolj zenét közben, ha zavar, hogy esetleg hallják. Mi a baj egyébként, miért nem megy? Mire gondolsz közben - jó, ez hülye kérdés, de érted, min stresszeled magad?
2014. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Amugy nekem is ez a problémám.Van aki csak röhög rajta..
2014. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért nem sikerül? Félsz, hogy meghallják, vagy megérzik, vagy mi? Annyit segíthetsz magadon, hogy nem eszel sokat, viszont sok folyadékot fogyasztasz. Ha nagyon szenvedsz ne hashajtót vegyél be, mert az aztán kihat egész napra, inkább tegyél fel egy glicerin kúpot, aztán ha sikerült onnantól nem lesz hatása.
2014. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló gondokkal küzdök, mondjuk nekem már olyan helyen megy, ahol többször voltam. De egyébként nálam az vált be, hogyha megtehettem rostosabban kajáltam. Reggel igazi olyan zabpelyhes müzli, sok zöldség, gyümölcs. Akkor az inger jött nekem csak wc-t kellett találnom és aztán nem vörösödve kijönni, hogy mindenkinek egyértelmű legyen miért voltam bent. Szóval relax és ne görcsölj rá.
2014. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy ráülsz a WC re, kis idő után húzd is le. Egyrészt azonnal elviszi a szagokat, és kellő zajt is csap arra az időre. Én idegen helyen mindíg így csinálom..
2014. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!