Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokatestvéreméknél töltök...

Az unokatestvéreméknél töltök 5 napot, de az a baj, hogy ott nem tudok wc-re menni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy idegen helyen nem tudok nagyvécézni... Múltkor voltam egy barátnőmnél 4 napot és az alatt egyszer se tudtam, pedig már nagyon kellett, a 2. naptól kezdve már fájt a hasam és a végén már alig bírtam, de mégse sikerült.


Most az unokatesóimhoz megyek és már előre félek ettől.

Teljesen elrontja ez mindig a nyaralásokat is :(


18/L


2014. jún. 30. 12:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a kávézás vált be. Minden reggel 1 kv és rá egy órára már jött is a dolog.

Ha nem ok, akkor guttalax. Pár csepp elég este, viszont reggel siess, hogy te légy az első, mert kiűzi a gonoszt :D

2014. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
Menj ki a mekibe szarni.
2014. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
27%
Tegyél a közös kajába rengeteg hashajtót,igy nem lesz feltűnő,ha te is beszarsz !
2014. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!