Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a párom,...

Miért nem érti meg a párom, hogy ne hívjon hozzánk "csicskást"?

Figyelt kérdés

Anyósomnál lakik egy ember, segít a ház körül stb. Párom mindig elhívja hozzánk, hogy nyírja le a füvet, mossa le a kocsit ilyesmik. Hiába mondom neki, hogy ne hívja mert én szeretek füvet nyírni. Ma reggel 7-kor is idejött, hogy a párom mondta neki, hogy nyírja le a füvet. Hiába mondom neki, hogy menjen el, nem hajlandó.

Megoldás?


2014. júl. 7. 08:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
Mi az, hogy jön egy idegen, és amikor elküldöd, nem hajlandó elmenni? Ne szórakozzunk már! Otthon vagy, nem? Megmondod, hogy most azonnal menjen el! Ennyire egyszerű. Ha nem megy el, hívom a rendőrséget. Ha nem akarom, hogy idegen ember tegyen-vegyen a házamban, vagy akörül, akkor nem csinálja. Mert otthon vagyok és nem engedem meg. Ideje tisztázni a férjeddel, hogy hol vannak a TE határaid az otthonotokban. Nem tetszene nekem az ilyen viselkedés. Nem érdekel, hogy segíteni akar, minimum hallgassa meg, hogy nemet mondtál!
2014. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

Mond azt hogy kikezdett veled.

Vagy hogy a szomszédok panaszkodnak a reggeli zaj miatt, esetleg h felkelti a gyereket.

Megjobb ha látod h nagy a fű, lenyirod.

2014. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21%

Nem azért, de senkinek nem szúrja a szemét, hogy a fickót rabszolgaként tartják, és ingyen dolgozik?

Ha tudnék ilyen családról, ahol ingyen dolgoztatnak egy csicskást, tuti hogy ráhívnám a rendőrséget a csába.

2014. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, nem ingyen dolgozik, kap szállást, kaját.


Kérdező, szerintem párod úgy gondolja, ha már ingyen lakik anyósnál, akkor dolgozzon meg érte.

2014. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
29%
Az, hogy kap szállást, kaját, nem fizetés. Egy átlagos - mondjuk - lovász, ami szintén bentlakásos munka, szállást, kaját ÉS fizetést kap, pedig az se elitebb munka, mint amit ez az ember csinál. Egy kiszolgáltatott ember, akit jóóóóóóóóól kihasználnak. Igazi erkölcsbajnok családnak hangzik a számomra.
2014. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!