Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy nős férfive...

Megismerkedtem egy nős férfivel, mit csináljak? (Hosszú, bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy éve történt, szűz voltam. Hetekig rágódtam rajta egyedül. Elmentem pszichológushoz, szedek antidepresszánst, de nem változott semmi. Mikor barátnőim,haverjaim beszélgetnek a szexről undort érzek, kb elsírnám magam helyben. Szóba jön hogy ki szűz, ki nem, és nem tudom mit mondhatnék. Sok fiú próbál közeledni, de ha márcsak azt mondják, hogy szép vagyok attól elkezd remegni a gyomrom, vagy ha az utcán rámmosolyognak. A pszichológusnak ezt elmondtam, és azt tanácsolta menjek olyan helyre olyan férfiak közé ahol tudom, hogy biztonságban vagyok. Így elkezdtem önkénteskedni az egyik szervezetnél, sokáig úgy voltam vele, hogy nem bírom, de az orvos azt mondta ha már elmentem ne hagyjam abba. Ezen munka során ismerkedtem meg vele. Nagyon kedves volt elsőre, sokmindenben segített, nem tolakodott, beszélgettünk sokat. Pihenőidőben mikor éppen nem volt semmi munka leültünk filmezni (nem kettesben) és a fejem a vállára hajtottam, ő pedig simogatta a hajam. Lehet nem nagy dolog, de nekem ez nagyon sokat jelentett azok után ami történt. De! Kiderült, hogy van felesége, ráadásul elég friss házas. Úgy érzem kezdtem beleszeretni, és sokként ért mikor elmondta. Természetesen ezek után el kell nyomni amit érzek, de képtelen vagyok rá. Azok után ő volt az egyetlen akinek mondhatni kezdtem megnyílni. Segítsetek kérlek, nem birom tovább. Nem, a kérdés nem kamu, nem akarok provokálni, és kérlek, a poénos kommenteket most hagyjátok.
2014. júl. 3. 11:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
22%
Akkor most ki erőszakolt meg?
2014. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem biztos, hogy tudja, hogy ki erőszakolta meg, mert biztos kiírta volna. De ez miért érdekes?
2014. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%

Szia, Drága! Őszintén sajnálom, hogy megerőszakoltak! A nős férfiakat kerüld el, mert egy céljuk van csak...

Nem írtad, hány éves vagy. Találj valami olyan elfoglaltságot, ami örömöt okoz számodra. Hamar eltudod felejteni, csak ne gondolj rá! Persze, ezeket könnyebb tanácsolni, mint megtenni! Viszont nem lehetetlen.

Ha esetleg valami nyomja erősen a lelked, írhatsz magánlevelet, válaszolok biztosan! Minden jót kívánok!

2014. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
41%

"A nős férfiakat kerüld el, mert egy céljuk van csak... "


Bocs, de a nős férfiakra hajtó nőknek is egy céljuk van csak...

2014. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
16%
14-es: Te el se olvastad a kérdést, minek jöttél ide trollkodni???
2014. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10%
Ezt a kamut. Hogyan lehetne már kifelejteni egy ilyen kérdésből azt, hogy megerőszakoltak? Ez lett volna a lényeg, de nagy igyekezetedben, hogy hogyan cifrázd ezt a vackot, kifelejtetted a legszívszaggatóbb dolgot... egyébkén áruld már el csillagom, hogy milyen szervezetnél önkénteskedsz minden képzettség nélkül, ahol többnyire férfiak vannak?
2014. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom igaz-e ha igen akkor szerintem sürgősen felejtsd el a pasit. Ő mennyire nyitott a dolgokat illetően? Ha képes lenne megcsalnia friss feleségét elég gerinctelen egy alak, neked és neked ilyen kéne?
2014. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
11%
A pasi miért lenne gerinctelen, már bocsánat? Elmondta, hogy nős pont azért, hogy ne álmodozzon róla. Segít feldolgozni a szörnyű élményt, a kérdező pedig nem tehet róla hogy többet érez iránta. De itt szépen vége is van, mert megtudta hogy nős és szerintem van olyan értelmes hogy nem dúl szét egy friss házasságot. Ugye, Kérdező? El fog múlni ne aggódj és meg fogsz ismerkedni a hozzádvaló pasival. :)
2014. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
24%
18-as neked mi a fene bajod van a feltételes móddal? Olvasd már el amit írtam. HA képes lenne megcsalni a feleségét a kérdezővel AKKOR gerinctelen.
2014. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
38%
18-as: "a fejem a vállára hajtottam, ő pedig simogatta a hajam." Ez nekem már túlmegy a kedvesség határán, ha az én férjem lenne, akkor biztos nem tűrném el, hogy más nők haját simogassa. Amúgy pedig nem az szokott lenni, hogy megmondja, hogy nős, aztán mégis csak felpróbálja, ha úgy hozza az alkalom?
2014. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!