Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak nekem furcsa?

Ez csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés

Lesz egy csaladi összejövetel nálunk: párom születésnapját ünnepeljük. Én főzök, egésznap jönnek a vendégek, lesz, aki marad vacsorára is, lesz aki nem. Hivatalos a sógorom exfelesége is: nagyon jó vele a kapcsolat, jelen van minden családi ünnepen. A párom kérésére raguleves is lesz, amiben gomba is van. Tegnap anyósom kitalálta, hogy ne az legyen már, merthogy a volt feleség nem szereti a gombát.

30 vendég lesz, mindenki evett már nálunk, egyedül ő nem szereti a gombát. Azt se tudjuk, higy egyáltalán marad e enni: legtöbbször csak egy kávéra marad.

Tényleg mást kellene készítenem egyetlen ember miatt? Êhen nem maradna, hiszen lesz más fogãs is,


2014. júl. 3. 06:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Megegyszer leírom: mindenki mas szereti. Mindenki volt mar nálunk jo párszor ebédre/vacsorára, volt gombas etel is. Olyanok természetesen elore rákérdeztek, hogy van e amit nem szeret, tart e épp valami diétát, stb. Senki mással nincs ilyen problema. Kulon nem foznék neki, mert az eleg rohejesen jonne ki, hogy neki mást adok, mint a többieknek. Nem o a legfontosabb vendég, hogy körülötte forogjon a világ. Ráadásul ahogy említettem, nem is biztos, hogy marad enni. Idén még minden alkalommal hazament vacsora elott....
2014. júl. 3. 08:46
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves kerdozo! Akkor mi a kérdés? Eldontitted, esti, nem esti, nem kap mast. Azt város, hogy szoljuk le az anyosodat, mert meg mert kerni, hogy vedd Figyelembe, hogy lesz egy vendég, aki nem szereti a gombat? Mondd meg neki, hogy koszonom anyuka (vagy akarhogy hivod), a Férjem születésnapja, az o kérése a legfontosabb, es Szerinted ugyis kihagyja a vacsorát az ex-sogornod. Nem kell ezen dramazni
2014. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk én sem értem miért kédezted ha már el van döntve a dolog.


Nem hagynám ki a gombát,ha van más kaja talál magának olyat amit szeret.ennyi.

2014. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem belefőzöd aztán kiszedi ha nem tetszik neki. Én például mondanám is neki, hogy a férjed kérésére készült így, nyugodtan szedje ki belőle.
2014. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem kell leszokni az anyósomat meg véletlenül se. Rendes, kedves no, imádom. A kerdes az volt, hogy csak nekem furcsa e egy vendég miatt megvaltoztatni a menüt. Meg is kaptam ra a választ: sokan főznek kulon, ha olyan vendég van, aki nem eszik meg valamit.

Köszönőm a válaszokat.

2014. júl. 3. 12:02
 16/17 anonim ***** válasza:
szia! A menüt nem változtatnám meg, és mivel levesről van szó, lehet, hogy nem is főznék külön, hanem egyszerűen csak 2-3 adagnyit különvennék, gomba nélkül is finom a raguleves, és ő azt fogja enni. Kb. 10 perccel több munka.
2014. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Miért kell ezen ennyit problémázni?


Megkérdezed az illetőt, hogy kér-e a levesből, amennyiben igen, kihalászod belőle a gombát, és minden le van tudva.

Vagy, ha kedveskedni akarsz neki, előre kiszedegeted neki (pár perces sztori....

2014. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!