Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megsértődöm, mert valaki...

Ha megsértődöm, mert valaki elfelejt egy számomra fontos dolgot (műtétet), akkor ki az érzéketlen? Én, mert megsértődtem (vagyis kicsit felemeltem a hangom), vagy az, aki elfelejtette?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Az aki elfelejtett.Az a minimum, hogy ilyenkor aggódunk a szerettünkért
2010. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Miért kellene egy SZÁMODRA fontos mütétre másvalakinek emlékezni?

Másnak is van gondja, nem biztos, hogy az a mütét másnak is olyan fontos - emiatt megsértödni szerintem értelmetlen, veszekedni meg végképp.

2010. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem veszekedtem, és amúgy az anyám volt az, aki elfelejtkezett róla. Nekem nagyon rosszul esett, most meg itt forgatom magam rajta.

Annyi volt, hogy nagy csodálkozással megkérdezte, hogy "MÉgis kell a műtét? Azt mondtad, nem kell." És erre válaszoltam , hogy kell, kicsit megnyomva a hangot.

2010. jan. 5. 19:17
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
mivel azt mondtad, nem kell.....
2010. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak éppen nem mondtam azt, hogy nem kell.
2010. jan. 5. 19:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

MI VAAAAN? xD olvassátok vissza egy szótnem lehet érteni :)

milyen műtét ha szabad megkérdeznem? neked van igazad amugy...

2010. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted???
2010. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

hát tényleg neked van igazad szerintem is, de azért előfordulhat, hogy nem hallotta, vagy nem figyelt és elszállt a füle mellett, nem tudom

de azért ne légy rá nagyon dühös, a fő, h a műtét után meglátogasson, és veled legyen:)

engem a legjobb barátom hagyott jóformán cserben, egy hónappal a műtét után látogatott meg, mikor már jól voltam...

szóval maradj vele jóban:)

2010. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen műtétről van szó ha szabad kérdeznem? mert ha mondjuk egy anyajegyet távolítottak el pl. a hátadról, vagy egy kis cystát valamilyen bőrfelületedről vagy ilyesmi, azért az nem megsértődős dolog szerintem.

Egy komoly műtét számomra ott kezdődik, ahol pl. mélyaltatásról beszélünk, vagy súlyos betegségekről. Én kórházban dolgozom lehet másképp látom, de azért gondolom, ha egy nagyon fontos és súlyos műtétről lett volna szó, vagy van szó, csaknem felejti el.

Amúgy meg azt írtad, hogy megkérdezte anyud, hogy mégis kell műteni? tehát ő ezekszerint nem volt tisztában vele, hogy tutira kell-e műteni.

Az életben sok hasonló dolog fog érni, közvetlen hozzátartózóktól és nem közvetlenektől is, jobb ha felkészölsz rá. Csak magadra számíthatsz.

A megsértődés akármelyik esetben tök felesleges, attól még nem tudod visszapörgetni, meg nem történté tenni. Ha ő ennyire törődik veled valóban....

2010. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem te vagy érzéketlen. Egy hónapig hiányoztam, mert több műtétem is volt, mégsem várom el senkitől, hogy számon tartsa, hogy mikor hány műtétem volt. Anyám is csak azért tudja, mert neki kellett aláírnia a papírokat. Annyira felesleges ez a hiszti...
2010. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!