Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha egy férfi mindig vissza futkos anyukához?

Figyelt kérdés

Már 50 éves a férfi, de sokáig anyukával élt, éveket....

Számomra érdekes


2014. jún. 30. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem hanyagol el téged, és nem a mama a mindene, addig teljesen normális.

Én is fogok járni rendszeresen apához, és a párom is a szüleihez, hiába leszünk már 40-50 évesek. Pusztán azért, mert szeretjük őket és ők neveltek fel.


Mellesleg az anyuka minimum 70-75 éves, még jóhogy nem hagyja magára.

2014. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, de szinte minden nap ott van...
2014. jún. 30. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nekem azért nem furcsa, mert mi a nagyszüleimmel együtt laktunk, így azt szoktam meg, hogy apa sokat megy át papáékhoz, meg nagybátyám is kétnaponta átjött.


De ha baja van a néninek, akkor minden nap - akár órákat - is ott kell vele lenni. Pl. demencia, mozgászavar, cukorbaj... olyasmi, amit egyedül képtelen megoldani, vagy főzni kell rá, mert hamar elfárad. Nekem ez jutna rögtön eszembe, amiért becsülném, hogy segít neki, nem pedig az, hogy érdekes.

Amúgy egyszerűen hiányozhat is neki, mert pl. jól kijönnek, vagy ebben a kis időben sokat akar vele lenni, hisz lehet, hamarosan meghal (életkorából adódóan).


De miért nem vele beszéled meg? Vagy konkrétan ti együtt éltek, vagy barátnő, mije vagy?

2014. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha valaki törődik a családjával? Főleg ebben a korban, amikor az anyukája már bocsánat, de cseppet sem fiatal. Inkább lennél rá büszke.
2014. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Noormális, igen.
2016. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!