Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zárjam le a multamat...

Richi21 kérdése:

Hogyan zárjam le a multamat végleg?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy mostanában a hangulatom nagyon a béka feneke alatt van és tudom miért.

Röviden a körülményekről annyit elvált szülők, anyám 19 évesen megalázott apámat nagyon nem érdekli,hogy mivan velem most 21 éves vagyok nagymamamnal lakom ( lehet oltani nyugodtan hogy miért pont ott a válasz az, hogy nem volt hova mennem) és most van egy kapcsolatom nagyon szeretem a barátnőmet de látja rajtam,hogy nem tudok tovább lépni sokat beszélgetünk erről, hogy segítsen tovább lépni de nem megy. Ez fog változni ha majd össze költözünk vagy ilyen buval bélelt leszek?


2014. jún. 28. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát kedves Ricsi fog ez változni.Ne a múlton tépelődj.Koncentrálj a barátnődre.Ha ő segít a felejtésben akkor meg pláne.Minden jót.Hidd el jobb lesz ne rágódj a régi dolgokon!
2014. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne a barátnődtől várd a megoldást mert akkor mindig meglesz a problémád! Gondolj arra hogy TE egy felnőtt ember vagy akinek az élet minősége a SAJÁT döntésein múlik! Nézz a jövőbe, legyenek céljaid! Akkor boldog leszel a barátnőddel, a barátaiddal és egyedül is, de amíg másból merítesz erőt minden csak felület kezelés, neked pedig valódi megoldás kell..
2014. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A multon tovabb kell lepni, az biztos.

Most mit csinalsz? Tanulsz vagy dolgozol?

Ha van celod, koncentralj arra.

2014. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a múltnál lényegesebb dolgokkal(tanulás,munka,emberi kapcsolatok).
2014. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindketten tanulunk és valahogyfurcsa veletlensegbol megjartuk fiatal korunkban a poklot meg is törtünk valamennyire megertjuk egymást és mikor vele vagyok akkor eltunnek a gondok és boldog vagyok mióta együtt vagyunk sokat változtam pozitív irányba és ezt mondta is,hogy lassan de biztosan helyre jövök lelkileg teljesen.
2014. jún. 28. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
ez egy kiugró lehet mindkettőtöknek. támaszkodjatok egymásra hogy talpra álljatok. nem biztos hogy együtt lesztek örökre de az is segítség hogy van aki megért. amúgy én 29 éves vagyok és most ért ugy hogy képes vagyok túl lépni a múltbeli dolgokon.
2014. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó van igazság abban amit írsz az meg úgyis kiderul, hogy meddig leszünk együtt de a legnagyobb próbát kiallta a kapcsolatunk a kavarást végképp úgyhogy elloptak az adataim és visszaeltek vele és olyan chat beszélgetést csináltak vele,hogy csalom a barátnőm holott ez nem igaz meg úgymond kicsit érzékeny vagyok és nekem ahoz, hogy lefekudjek valakivel érzelmek kellenek nem hiába a jelenlegi barátnőmmel volt az első :-D és az egymasba vetett hitünk és bizalmunk erősnek bizonyult. Megjegyezendo hogy a barátnőmnek elkuldtek azt a chat beszélgetést abban a percben azt hittem hogy szakít velem de nem hisz és bízik bennem ugyahogy én is benne :-) bocsi a helyesírási hibákért telorol írok
2014. jún. 29. 00:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!