Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy zárjam ki...

Mit tegyek, hogy zárjam ki ezeket a gondolatokat a fejemből?

Figyelt kérdés

Párommal már hosszú évek óta együtt vagyunk, nagyon boldog a kapcsolatunk, már megterveztük a távoli jövőnket is, mindent. Tényleg minden tökéletes, egyet kivéve:


Gyermek koromban is olyan érzékeny lelkületű voltam, hogy hamar szerelmes lettem. Elég volt már ha csak szépen nézett rám valaki, már elkezdtem álmodozni. Na ez az álmodozás most sem múlt el. Ha nézek egy filmet, vagy egy videoklipet, úgy beleélem magam a lány helyébe, hogy elkezdek fantáziálgatni, akár elkezd tetszeni a fiú, gondolok rá. Mindig túl tudtuk ezeket a hülyeségeimet lépni, viszont most olyannyira beleéltem magam a dologba, hogy rendesen rosszul vagyok, enni nem tudok a gondolatoktól, úgy érzem belezúgtam a személybe. Ez nekem borzasztó, egyrészt lelki ismeretfurdalásom van, másrészt semmi vágyam mással lenni, mindig kell valami kiváltó tényező hogy ilyen érzések legyenek bennem, mert amúgy tökéletesen jól érzem magam. Mit tegyek? Hogy csináljam azt, hogy megtudjak nézni úgy egy előadást, hogy ne menjenek a gondolataim más irányba? Hogy nézzek rá egy férfire nem férfiként, hanem csak egy emberként? Nem szeretném feladni ezt a kapcsolatot, mert tudom, az életben nem találnék hozzá hasonló, értékes embert. Az agyammal tudom mi a helyes, de persze nem tudok magamnak parancsolni. Hogy parancsoljak?



2014. ápr. 17. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Tévedsz kérdező! Amiket leírtál azoknak köze nincs a szerelemhez. Ezek azt jelentik csak hogy nem tudod kontrollálni magad. Ne haragudj de megmaradtál egy nagy gyereknek. Szakember, pszichológus segítsége nélkül sajnos már nincs esély a helyes gondolkodás kialakítására.
2014. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, jártam én is ebben a cipőben. Volt egy férjem, aki végülis jó ember volt, jól megvoltunk együtt, mindenünk megvolt. Ésszel tudtam, hogy mindenem megvan, amit egy átlagos nő remélhet, viszont igazán nem voltam belé szerelmes. Ezért én is gyakran álmodoztam másról, mert hiányoztak az elsöprő érzelmek, meg a pillangók a hasamban. Végül elváltunk, más okok miatt, és amikor bejött az életembe A Szerelem, akivel a mai napig együtt vagyunk, szóval azóta soha nem jutott eszembe másról fantáziálni, mert már nincs rá szükségem, a valóságban élem át, amit akkoriban csak képzeltem. Szóval az egy dolog, hogy az ész mit mond, ha a szív mást diktál. Dönteni viszont neked kell melyikre hallgatsz, ha nem egy a kettő.
2014. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az újjal mióta vagy együtt? Mert lehet hogy egy idő után megint újra jönnek ezek az érzések nálad is.
2014. ápr. 17. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Már több mint 2 éve, és eddig nem jöttek elő a gondolatok. Az exférjemmel már fél év után bőven voltak, meg egyáltalán annyira más minőségű volt az a kapcsolat, össze sem lehet hasonlítani a mostanival.
2014. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Találozol Jézussal és probléma megoldva.
2014. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!