Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem ki dobhat-e?

A férjem ki dobhat-e?

Figyelt kérdés
A férjemmel 4 éve vagyunk együtt.2 éve vagyok a felesége.közös gyerek nincs.nekem van egy kiskorú gyerekem.a ház az övé.

2014. jún. 28. 10:49
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
egy házban lakunk.de külön élünk.ő eltartsa a gyerekeit én meg az enyémet.szüleim nincsenek.sajna.igazi ok az anyós nem tud elfogadni és a férjemet nagyon tudja befolyásolni.meg sajna az ő gyereke meg az én gyerekem nem akarják hogy együtt maradjunk.pedig szeretjük még egymást.a gyerekek miatt sok a balhé.
2014. jún. 30. 23:41
 22/25 A kérdező kommentje:
be vagyok jelentve állandóra.még nem akar ki dobni.csak ha úgy mond a gyerekek győznek.akkor tuti hogy ki akarna dobni.meg sajna beteg lettem ezáltal a házassági "kötelezetség sincs meg köztünk".a betegségem miatt nem találok munkát.
2014. jún. 30. 23:48
 23/25 anonim ***** válasza:

Várj, a kérdés úgy szólt, hogy a férjed kidobhat-e...

De az utóbbi kommentjeidből az derül ki, hogy neked egy főbérlőd van, aki szexért biztosít neked lakhatást, de mivel azt most nem tudod neki cserébe nyújtani, ezért aggódsz, hogy ki leszel dobva. (legalábbis te magad írtad, hogy a "házastársi kötelezettségeidet" nem tudod teljesíteni - már a nagyanyám se használta ezt a kifejezést soha) Most akkor mi az igazság?

2014. júl. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
a felesége vagyok de fél éve nincs köztünk szex.sok a balhé és sokszor mondja hogy költözzünk el.de nem tudunk lépni mert albérletet nem tudok fizetni.
2014. júl. 2. 18:14
 25/25 A kérdező kommentje:
nem a szex miatt lakunk együtt.csak mivel ővé a ház azért kérdem hogy kidobhat-e?mivel a gyerekek miatt sokat veszekszünk.
2014. júl. 2. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!