Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem ki dobhat-e?

A férjem ki dobhat-e?

Figyelt kérdés
A férjemmel 4 éve vagyunk együtt.2 éve vagyok a felesége.közös gyerek nincs.nekem van egy kiskorú gyerekem.a ház az övé.

2014. jún. 28. 10:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szabadulni akar tőled, miért akarsz vele maradni? Ne várd meg, hogy kidobjon, hanem most pakold össze a dolgaid és költözz el. Aztán szépen elváltok és gond volt nincs.
2014. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
nem tudok elmenni.nincs munkám.gyereket meg nem szülnék csak azért hogy ne dobjon ki.
2014. jún. 28. 14:17
 13/25 anonim ***** válasza:
Márpedig ha a férjed kidob, kénytelen leszel elmenni, nincs olyan, hogy "nem tudsz". Nem élősködhetsz senki nyakán, aki nem akar már eltartani.
2014. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

És ha tényleg kidob akkor mi lesz? Majd mondod neki hogy "Hát drágám sajnos nincs munkám, halasszuk már el ezt a kidobálás pár hónappal".

Kezdj el munkát keresni, közben beszéld meg a szüleiddel vagy egy barátoddal, hogy amíg nem találsz valamit, addig lakhatsz-e náluk.

2014. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%

Ezek szerint te otthon ténferegsz mint munkanélküli,

a férjed pedig eltart egy másik pasastól származó gyerekeddel együtt.


Miért nem a gyereked eredeti apjánál kuncsorogsz szállásért??

Vagy mindig tovább mész, pasitól pasiig?!!

2014. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez érdekes...Kérdező be vagy a lakásába jelentve állandóra?

Mert nekem itt azt írták, hiába vagyok tulajdonos, nem rakhatom ki a lakásból apámat csak mert be van jelentve állandóra, hanem adjam el a lakást, és a következőbe ne engedjem be. És nincs tulajdonjoga sem haszonélvezete. Akkor hogy is van ez?

2014. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
17-es, de igen, mint tulajdonos kijelentheted a lakásból, és kész.
2014. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17-es. Kényszerkijelentést bárki ellen kérhet a tulaj, és már nincs ott a lakcíme.
2014. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Köszönöm, ez hasznos volt. Nekem itt előzőleg mindenki azt mondta, hogy nincsen kényszerkijelentés, maximum ha tanúkkal, szomszédokkal igazolom hogy évek óta nem lakik itt. Ezt pedig nem tudom, mert itt lakik és jóban van a szomszédokkal... Csak az a megolád, ha eladom a lakást...

De örülök, hogy nem így van.

2014. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mi történt konkrétan, hogy idáig fajult a helyzet? Megosztod velünk?
2014. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!