Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már családon belüli erőszak...

Ez már családon belüli erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
Ha egy apa és egy anya a gyereküket megveri, úgy, hogy rugdossa, üti, a fejét a földbe veri, pofozza és azzal fenyegeti, hogy agyonveri, közben káromkodik, ordibál...DE a gyereken másnapra semmi sem látszik, csak mondja, hogy fáj a feje, meg a dereka mert megrugdosták, de ezen kívül semmi kék vagy lila folt....Nem tudom, így annak számít-e?
2014. jún. 16. 17:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
49%

Bocs, most olvastam a kérdező későbbi kommentjeit. Tehát nem róla van szó. Ház így nem tudom. Bár lehet úgy rugdosni, hogy nem marad nyoma, és sok erőszakoskodó férj kifelé a minta apa szerepében tetszeleg.


Tanár vagy vagy egy családi ismerős? A gyereket pszichológushoz kéne vinni, ő majd kiszedi az igazságot belőle.

2014. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
69%

Ajaj, de még mennyire!


Már az agyonveréssel való fenyegetőzés is az, mert pszichés terror. Egy jó pszichiáter BÁRMIT ki tud szedni a gyerekből ma már, mert megvannak a technikák erre. Nem kell csak kék foltnak lenni a testven, mert a lelken levő kék foltokat is ki lehet mutatni.

2014. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Egy szakember meg tudja mondani hogy hazudik-e vagy sem. Nem tudom hány éves a gyerek, de egy jó pszichológus még a rajzaiból is tud elemzést csinálni. A nonverbális kommunikációjában is más egy bántalmazott gyerek. Félénk visszahúzódó, a feléje nyújtott kéztől megretten, vagy agresszív.Ha az agresszor közvetlen közelében van, megváltozik, csendes és túl jól nevelt lesz stb.
2014. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal gyermekpszichológus!!!

Mennyi gyerek szenved a családjában töltött terror miatt, mert nem veszik komolyan őket! Miért találna ki ilyet a gyerek??

Egyébként az nem jelent semmit, hogy a szülők kedvesek, láttunk már angyalarcú sorozatgyilkost is.

Szóval, gyermekpszichológus, és kiderül az igazság.

2014. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"Miért találna ki ilyet egy gyerek?"


Millió oka lehet. Csak két példa:

Lehet, hogy a kerdezonk egy húszas pasi, a "gyerek" meg egy 14 eves kislány, aki beleszerelmesedett es igy akarja magára felhívni a figyelmét. Lehet hogy egy 16 eves "kisgyerek", akit nem engedtek el a szulei bulizni és igy akar bosszút állni.

2014. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
a gyerek fiú, és 9 éves... egy utcában lakunk, sokszor vigyázok a kisfiúra...
2014. jún. 17. 18:00
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem mindenkin marad az ütésnek nyoma, rajtam például sose.

Egy kilencévesnek pedig nem jut eszébe ilyet kitalálni, ha nem igaz

2014. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 17. 18:08
 29/29 anonim ***** válasza:

Van rá egy jó módszer hogy kiderítsd.

Elég durva. Én a húgom barátnőjén alkalmaztam, ki is derült h hazudik.

Egy csendes pillanatban mozdulj hirtelen felé.

Mondhatni, támadólag.

Ha tényleg verik, rendszeresen és durván nem csak meglepődik, hanem védekezőállást vesz fel.

2014. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!