Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már családon belüli erőszak...

Ez már családon belüli erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
Ha egy apa és egy anya a gyereküket megveri, úgy, hogy rugdossa, üti, a fejét a földbe veri, pofozza és azzal fenyegeti, hogy agyonveri, közben káromkodik, ordibál...DE a gyereken másnapra semmi sem látszik, csak mondja, hogy fáj a feje, meg a dereka mert megrugdosták, de ezen kívül semmi kék vagy lila folt....Nem tudom, így annak számít-e?
2014. jún. 16. 17:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Ezért már simán elvehetik a szüleitől.

De hogyhogy nem látszik semmi?

Nekem is szokta apukám a fejemet az asztalba verni még gyerekkoromban, de mindig csúnyán felhasadt a szám utána.

2014. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

Annak számít.

Viszont nem tudom elképzelni, hogy ne látszanak, főleg ha fáj napok után is.

Beütöm a lában, karom a valahova és az is meglátszik, pedig nem is fáj.

2014. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
15%
Nem írod, hány éves az a gyerek, de én nem tenném tűzbe a kezem azért, hogy igazat mond. Lehet, hogy csak feltűnési viszketegségben szenved, azért "dicsekszik" a gonosz családjával.
2014. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Nehéz elhinni, hogy egy gyereket ilyen durván megverjenek ahogy írod, és semmi nyoma nincs.
2014. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
értem...hát lehet, hogy igazatok van...
2014. jún. 16. 18:07
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

Van olyan bántalmazási módszer, aminek más napra már nyoma sincs, de nagy fájdalommal jár (pl. vizes, összecsavart töröközővel való megverés...stb).

Amiket leírtál azoknak nyoma kell, hogy maradjon.

2014. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
de igen, ezaz, hogy többször átnéztem a gyereket, de nem láttam rajta semmit... de ő meg ezt állítja... egyébként a szüleit ismerem, rendes emberek, nem is tudom róluk elképzelni...
2014. jún. 16. 18:18
 8/29 anonim ***** válasza:
97%
Azért én nem mondanám, hogy kizárt. Nem is az, hogy ennyire keményen, de ettől még eshet valami rosszul annak a gyereknek, főleg, ha csak fele ennyire igaz és kiszínezi. Valamiért boldogtalan, érdemes lenne odafigyelni rá jobban!
2014. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Annak számít, és szerintem szólj a tanáraidnak, ők tudnak neked segíteni a legtöbbet.
2014. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
Jah, bocs, utólag láttam az előző hszeidet. Nehéz elhinni ilyesmit. Ha rúgva van a gyerek, annak kell, h nyoma legyen.
2014. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!