Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gyerekes?...

Szerintetek is gyerekes? Lépnem kellene?

Figyelt kérdés

23 éves barátom van.

Nagyon jól meglennénk,

ha nem viselkedne néha

úgy, mint egy 15 éves

taknyos.

Folyton "majomkodnak"

a hugával.Verik

egymást papuccsal,

ruhákkal,

birkóznak.Nem

komolyan csinálják,

röhögnek rajta egy sort

aztán egyik jobbra,

másik balra. Engem

nagyon idegesít, mert

ilyenkor az egész

társasház tőlük zeng. A

barátom egyébként

rendőrként dolgozik, így

az ember elvárna tőle

egy kicsit komolyabb

viselkedést. Van, hogy az

utcán kerdetik egymást,

vagy a hipermarketbe.

Ma is a huga haza jött és az volt az

első, hogy barátom

bezárta őt a

fürdőszobába, vergődés,

viháncolás, aztán két óra

csend, és megint kezdik.

Nem értem, hogy ha a

barátaink előtt tud

normálisan viselkedni,

itthon miért nem?

Sokszor kértem már, hogy költözzünk külön, de erre mindig az a válasza, hogy miért költenénk egy csomó pénzt albérletre, ha itt ez a nagy lakás, ami túl nagy lenne az anyjának meg a hugának, meg fenn se tudnák tartani.

Ezt leszámítva minden jó köztünk.. helyes, jól keres, jó társasága van, rengeteg befolyásos ismerőse, de ahogy itthon viselkedik a 17 éves idióta hugával teljesen kikészít az meg főleg, hogy ez őt kicsit sem érdekli!


2014. jún. 16. 15:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Tudod, addig vidám valaki, ameddig még él benne a "gyermek". A gyerekek 300x többet nevetnek egy nap, mint a felnőttek! Vajon miért? Mert nem feszültek, nem karót nyeltek stb.


Ami meg a társasjátékot említi. Nem csak az "embernemérgelődj" és monopoly van a világon, a társasjátékozásnak egész kultúrája van.


Mi 24 évesek vagyunk és egész társasjátékgyűjteményünk van, a logikaitól a stratégiai játékokig. Sokkal értelmesebb időtöltés, mint a plázázás, hogy csak egyet említsek.

Nézz utána pl. a Carcassone, Tichet to ride, Mamutvadász, Cluedo, Catan, Rizikó társasjátékoknak...



Te hány éves vagy nagylány?

2014. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%
A te problémádat úgy hívják: féltékenység.
2014. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtató, hogy itt is mindenki normálisnak tartja. Tény, hogy valahol én is szeretem ezt a kisfiús énjét, csak az a gondom, hogy túlzásokba esik.

Nekem nem volt testvérem, egyke gyerek vagyok így nem ilyen családba nőttem fel. Akkor is gyerekesnek tartom néhány dolgát.

Köszi a válaszaitokat!

2014. jún. 16. 16:59
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Mint G.B Shaw megìrta "nem azért felejt el az ember jatszani amiért felnő,azért nő fel mert elfelejt jatszani."


Inkabb örülj neki hogy nem ott húzták le egymast a húgaval ahol lehet hanem boldogok. Csak nézz meg par kérdést itt..

Amúgy 23 évesen még nagyon fiatal. Majd 2-5 év múlva komolyabb lesz.

2014. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Oh, most megtudtam, hogy én sem vagyok "normális", mert még harminc pár évesen is szeretek társasozni. Sőt, a szüleim meg kártyázni szeretnek, ők sem "normálisak" :D
2014. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Az normális,hogy féltékeny vagy a saját húgára? nyugi a tesója nem a vetélytársad
2014. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
96%
Normális az, hogy egy életvidám fiatal srácnak, aki szeret hülyülni a húgával a barátnője búvalbaszott savanyú képét kell néznie?
2014. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nyeld a karót máshol, és hagyd élni azokat az embereket, akik vannak olyan szánalmasok, és tudnak örülni olyan apróságoknak az életben mint a társasok és a foci. #lúzer
2014. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, látszik, hogy egyke vagy. Gondolom dúl benned az ideg, hogy a barátodnak fontos a családja és nem állandóan a te seggedet nyalja, önzés tetőfokon.

24 éves férfi vagyok, és én is szeretek ökörködni, vagy társasozni a hugommal, ha ez a barátnőmnek nem tetszene, úgy rúgnám ki őt az életemből hogy a lába nem érné a földet!

A barátod egy érett felnőtt, aki nem felejtett el fiatalnak lenni. Te viszont belül öreg vagy és sznob.

2014. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te milyen savanyú egy nő lehetsz... Teljesen normális a párod, tök jó kis családja lehet. Te meg itt puffogsz azon, h nem te vagy a középpontban, ez itt a baj, irtóra féltékeny vagy. Ahelyett, h részt vennél a játékban.
2014. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!