Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ez a páli fordulat?

Miért ez a páli fordulat?

Figyelt kérdés
Holnap lesz két hete, hogy szakítottam a barátommal, aki egyedül neveli a kislányát, mint én is. Kapott egy lehetôséget, amikor még együtt voltunk, hogy kimehet németországba dolgozni és én megígértem neki, hogy segítek, vigyázok a lányára. A szakítással evidens, hogy ezt is visszamondom... De vegül mégis itt vagyok, vigyázok a kicsijére, mert tudtam, mennyi múlik neki ezen. És mióta kiment, teljesen más lett velem szemben! Facén tudunk csak kommunikálni, meg egyszer hívott... De mindig nagyon kedves,.meg olyanokat ír, hogy most jött csak rá mekkora kincs vagyok, egy angyal vagyok meg hogy milyen jó anya vagyok (elmeséltem neki, hogy reggel korán megfôzök, a nagy meleg elôtt kicsit leviszem a lányokat stb...) meg hiányzok, mindig számíthatok rá, mindig gondoskodni fog rólam meg ilyenek... És nem értem miért! Én eddig is én voltan, aztán a facebookja fontosabb volt meg az ottani kamuzós nôcskék... Akkor mi lelte most?!
2014. jún. 12. 19:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Na jó, most már tuti kamu a kérdés. Nagyon átmentél mesébe, ennyire még Hamupipőke sem volt bamba csaj.
2014. jún. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
-_- Remek... Akkor igen... kamukamukamu. így boldogok vagytok?! nem érdekel tovább egy haszontalan válasz sem!
2014. jún. 13. 07:39
 33/34 anonim ***** válasza:

Akkor a kérdésre is válaszolok:

Azért ilyen kedves most, mert nem látja a fejedet, nem idegesíted. De vagy olyan ...... (ide amilyen jelzőt szeretnél, helyettesíts be) és vigyázol a gyerekére. Ingyen. Kapott ingyen munkaerőt 2 hétre. Ezért kedves, mert ha bunkó lenne, esetleg meggondolnád magad és nem vigyáznál a kislányra.

2014. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Éna helyedben,hogy legyen ebből hasznod,adnék tanácsot. Mond azt neki,hogy találtál valakit. Oda is költöznél.(közbe menj be az anyaotthonba,nehogy kib..szanak.) Mert a pali egy sz.r arc. (ezt te is tudod,nem hiába szakítottatok.) És akkor biztos fel fogja megint ajánlani a fizettséget.Mond azt is hogy munkát keresel. Ennyi.
2014. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!