Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ez a páli fordulat?

Miért ez a páli fordulat?

Figyelt kérdés
Holnap lesz két hete, hogy szakítottam a barátommal, aki egyedül neveli a kislányát, mint én is. Kapott egy lehetôséget, amikor még együtt voltunk, hogy kimehet németországba dolgozni és én megígértem neki, hogy segítek, vigyázok a lányára. A szakítással evidens, hogy ezt is visszamondom... De vegül mégis itt vagyok, vigyázok a kicsijére, mert tudtam, mennyi múlik neki ezen. És mióta kiment, teljesen más lett velem szemben! Facén tudunk csak kommunikálni, meg egyszer hívott... De mindig nagyon kedves,.meg olyanokat ír, hogy most jött csak rá mekkora kincs vagyok, egy angyal vagyok meg hogy milyen jó anya vagyok (elmeséltem neki, hogy reggel korán megfôzök, a nagy meleg elôtt kicsit leviszem a lányokat stb...) meg hiányzok, mindig számíthatok rá, mindig gondoskodni fog rólam meg ilyenek... És nem értem miért! Én eddig is én voltan, aztán a facebookja fontosabb volt meg az ottani kamuzós nôcskék... Akkor mi lelte most?!
2014. jún. 12. 19:29
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, hogy rosszul írtam, legközelebb jobban figyelek!
2014. jún. 12. 20:08
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan mondod, hogy egy áprilisban megismert ürgének - akivel ráadásul már szakítottál azóta - a gyerekére vigyázol olyan szinten, hogy nálad lakik, és te tartod el? Hát én megszavazom neked a hónap balekja címet.
2014. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Ennél ez sokka, sokkal bonyolultabb! :D Felforgattam érte az életünket. Mi az öt éves lányommal vagyunk az ô lakásukban, mert én egy családok átmeneti otthonában élek a lányommal,.oda a gyereket nem vihettem volna... sôt, ki is akarnak dobni, ha nem ér haza az exem vasárnapig és mi nem érünk vasárnap estére haza... tanfolyamra járok, ahonnan ugyancsak kidobnak majd... Bár nem miatta, van más egyéb gondom is, amiért hiányzom onnan... És nem csak a saját pénzemen tartom el. Van egy barátja, aki felnéz 'hozzánk' és ha kell valami, szólhatok neki... Meg elmegyünl bevásárolni... Olyan, mintha közösen tartanánk õt fenn most. A barát 30 éve kb a barátja, tehát... Igaz barátok... Nem lesz probléma belôle. :) Ôk akarták így.
2014. jún. 12. 20:21
 14/34 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tovább is kint szeretne dolgozni és talált egy ingyen gyerekfelügyelőt? A kedveskedés nem kerül semmibe.

Ha legközelebb segíteni akarsz mondjuk kérhetnél érte némi pénzt is, mert így tényleg baleknak fognak nézni. Nem mondom, hogy nyúld le, de tudod semmi sincs ingyen, se a gyerek ellátása se a te időd.

2014. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Fel ajánlotta... tehát nem kérte ingyen... de ettôl függetlenül írta ezeket... meg mondta is ma, hogy hiányzunk neki is siet hozzánk haza... :) Persze nem fũzök nagy remënyeket hozzá, de nagyon érdekel mi lehet... Mert ô azt mondja, most jött rá, mekkora kincs vagyok meg ilyenek... ez a magyarázata.
2014. jún. 12. 20:26
 16/34 anonim ***** válasza:
Az utóbbi infok fényében viszont lehet tényleg komolyan gondolja.
2014. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Olyan furcsa... Persze jól esik, hazudnék, ha azt mondanám nem... De tényleg nehéz lehinni, hogy hiretelen ilyen más lett... Aztán senkivel nem tudok róla beszélni, mert mindenki ,t csak én hallgassak meg... A barátja meg ugye az ô baráteja, nem fog ellene beszélni. Mindig mondja,.hogy nem lesz hálátlan... De én úgy érzem, hogy ez az idô, amit vele voltunk, nála töltünk, ez is elég hála. Mert igaziból szeretek itt lenni... És a kislánya szeretete is olyan dolog, ami.elég fizetség... Még fiatal vagyok, lehet ezért, de engem nem motivált soha a pénz az emberi kapcsolataimnál... A munkánál igen, de ez... Nem munka...
2014. jún. 12. 20:43
 18/34 anonim ***** válasza:

A kommentjeidre csak azt tudom mondani, no comment...

Azért nyugtass meg, ugye csak hülyéskedsz? Vagy tényleg létezik ekkora bamba nő a Földön?

2014. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Nem viccelek... éppen tévézik a két lány... Tehát... igaz a kérdésem... :/ Mindenki haragszik, kiakad a tetteimen... Pedig csak próbálok jó lenni és segíteni... Megadni,.amit én nem kaptam meg, amikor kellett nagyon...
2014. jún. 12. 20:57
 20/34 anonim ***** válasza:

Hát ez a sztori nem kerek! A gyerek anyja még nem küldte rád a gyámügyet?

Hogyhogy nem az anyjára bízta? Kié a szülői felügyelet joga?

2014. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!