Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ez a páli fordulat?

Miért ez a páli fordulat?

Figyelt kérdés
Holnap lesz két hete, hogy szakítottam a barátommal, aki egyedül neveli a kislányát, mint én is. Kapott egy lehetôséget, amikor még együtt voltunk, hogy kimehet németországba dolgozni és én megígértem neki, hogy segítek, vigyázok a lányára. A szakítással evidens, hogy ezt is visszamondom... De vegül mégis itt vagyok, vigyázok a kicsijére, mert tudtam, mennyi múlik neki ezen. És mióta kiment, teljesen más lett velem szemben! Facén tudunk csak kommunikálni, meg egyszer hívott... De mindig nagyon kedves,.meg olyanokat ír, hogy most jött csak rá mekkora kincs vagyok, egy angyal vagyok meg hogy milyen jó anya vagyok (elmeséltem neki, hogy reggel korán megfôzök, a nagy meleg elôtt kicsit leviszem a lányokat stb...) meg hiányzok, mindig számíthatok rá, mindig gondoskodni fog rólam meg ilyenek... És nem értem miért! Én eddig is én voltan, aztán a facebookja fontosabb volt meg az ottani kamuzós nôcskék... Akkor mi lelte most?!
2014. jún. 12. 19:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem tudja másképp megoldani a lánya felügyeletét, tehát szüksége van rád. Ha így van, addig lesz ilyen, amíg haza nem jön.

Amellett észrevehette, hogy bepalizható vagy, - ha én szakítok valakivel, utána pont nem érdekel, melyik rokona mivel foglalkozik épp, és főleg az nem érdekel, hogy "mennyi múlik neki ezen". Mivel már nincs közöm hozzá, hát nem is játszanék neki ingyen bébiszittert.

2014. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja, hogy meggondold magad és ne vigyázz a gyerekre.


Nem változott meg, csak most az az érdeke, hogy maradj a gyerekkel, neki ne kelljen erre is megoldást keresni. Ott van elég más nö élöben..

2014. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
45%
Nem feltétlen értek egyet az előttem szólókkal. Eddig ott voltál személyesen, bármi kellett, nem becsült. Most viszont akkor is segítettél rajta, amikor már nem vagy. És elképzelhető, hogy ezt értékeli. Azért ő ott egyedül van, nincs mellette barát, haver, család, senki. Ilyenkor az ember olyan dolgokon is gondolkodik, amikről eddig másképp vélekedett. Nem kell ezzel semmit sem kezdened, de elképzelhető, hogy belátta mit vesztett.
2014. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem dôltem be a kedvességnek, épp ez az, hogy kételkedek benne... És nem hagyom itt a gyerekét, amíg ô dolgozik... Csak úgy vagyok vele (és mindenkihez így állok,.ami sajna általában nem hoz hasznot...:/), hogy próbálok olyan lenni, ami nekem is jól esne... ez esetben a segítséget értem ezen. Bár én a gyerekemet sosem hagynám hetekre egy 'idegenre', hiába hívja 'anyának' vagy akárminek is.
2014. jún. 12. 19:42
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarod mondani, hogy a pasid szakított veled, majd kiment külföldre dolgozni, de a kisgyerekét egy az egyben rád bízta?! Hülyeség, ezt már tényleg nem veszem be.
2014. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Én kedvelem õt, szerelmes azt hiszem nem vagyok és persze hiányzik, de olyan szũrreális, hogy ilyen lett velem szemben... Olyan más.. Olyan kedves... Eddig meg lökött magától... Nem sok jó szava volt hozzám, leordibált, néha mintha unt volna már... Persze volt, amikor meg mint egy falat kenyér! de így,.most... olyan más...
2014. jún. 12. 19:46
 7/34 A kérdező kommentje:
A történet egyben: áprilisban járni kezdtem egy férfival, akinek van egy kislánya... A feleségétôl külön él,.mert a nõvel nem klappoltak a dolgok... ez mindegy... és holnap lesz két hete, hogy én szakítottam ô vele. Úgy éreztem, nem vagyok neki elég fontos. Mikor leültem vele szemben, hogy beszéljünk, ô akkor is facebookozott. Aztán szakítottam... De a lekiismeretem nem hagyott nyugodni, és eljöttem vigyázni a lányára, hogy ki tudjon menni külföldre dolgozni. Úgy ajanlották be régi ismerôsei... Ebbôl a pénzbôl ki tudja fizetni majd a lakbért meg stb... mert amúgy 'maszek munkás' ... és igen, rám hagyta két hétre... a lánya szeret, elfogadott, ez nem is baj... csak nem értem, hogy miert lett velem ilyen kedves... mielôtt kiment elmondtam, hogy miért szakítottam... Mert ott volt a barátja és nem értette, miért tettem... Talán ezért?
2014. jún. 12. 19:52
 8/34 anonim ***** válasza:
Tehát 1,5 hónap kapcsolat után vigyázol a gyerekére? Az komoly. Szerintem hülyére vesz.
2014. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
3%

Pali fordulat ?

Pal fordulat -bibliaban tallahato tortenet Pal apostol kereszteny uldozo volt majd a damaszkuszi uton isten leverte a lovarol es napokig nema es vak volt. majd magahoz tert es meegtert eelismeerte Isteen leteezeset.

tehat ha hasznalod a kifejezest kerlek helyessen hasznald.

2014. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy a kedveskedés nélkül is itt vagyok.... Ismer már ennyire... És ezért mindig rám is szólt, hogy 'túl jó vagy, nem szabad ilyennek lenned, légy egy kicsit önzô, mert mindig csak ki fognak használni' meg hasonlókat ad elô.... volt, hogy vagy negyed órán át beszélt arról, miért ne legyek 'túl jó'... bár szerintem messze vagyok attól, amit gondol rólam.
2014. jún. 12. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!