Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ez a páli fordulat?

Miért ez a páli fordulat?

Figyelt kérdés
Holnap lesz két hete, hogy szakítottam a barátommal, aki egyedül neveli a kislányát, mint én is. Kapott egy lehetôséget, amikor még együtt voltunk, hogy kimehet németországba dolgozni és én megígértem neki, hogy segítek, vigyázok a lányára. A szakítással evidens, hogy ezt is visszamondom... De vegül mégis itt vagyok, vigyázok a kicsijére, mert tudtam, mennyi múlik neki ezen. És mióta kiment, teljesen más lett velem szemben! Facén tudunk csak kommunikálni, meg egyszer hívott... De mindig nagyon kedves,.meg olyanokat ír, hogy most jött csak rá mekkora kincs vagyok, egy angyal vagyok meg hogy milyen jó anya vagyok (elmeséltem neki, hogy reggel korán megfôzök, a nagy meleg elôtt kicsit leviszem a lányokat stb...) meg hiányzok, mindig számíthatok rá, mindig gondoskodni fog rólam meg ilyenek... És nem értem miért! Én eddig is én voltan, aztán a facebookja fontosabb volt meg az ottani kamuzós nôcskék... Akkor mi lelte most?!
2014. jún. 12. 19:29
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
A felesége megcsalta állítólag, amiért a nô kapott tôle (nem csak ô mesélte, mások is sajnos, akik nem csak tôle hallhatták, hanem ismerik mindkettôjüket már...). Meg nem látta el rendesen a háztartást, a kislányt sem... Szotyit vett meg kólát és cigit, vacsorát pedig nem készített a párjának, aki a meló után ment haza éhesen... És a kicsi apja, a volt barátom, megfenyegette a nôt, hogy ha megpróbálja tôle elvenni, megöli... A nô megkeresett engem... bár csak facebookon... Mert egyik nap, mikor még a volt barátom itthon volt, Magyarországon dolgozott vigyáztam a lányára, a lány pedig felvett a telefont, amikor az anyja hívta... a nô kérdezôsködött, a kislány elmondta, hogy velem van... beszélni akart velem és egy igazán rendes, kedves nôvel 'találtam magam szemben'... és pár percet beszéltünk... és megkeresett egyszer facen, hogy mint anya ír nekem, hogy meséljek a kislányról hogy van, örül neki, hogu én vagyok vele, mert normálisnak talált a kevés beszélgetés alapján. és tényleg nem kamuzok, mert ma is írtunk már egymásnak. ô is mesél dolgokat a férjérôl... de a lényeg, hogy ô sem ellenséges,.én sem... én nem akarok rosszat senkinek... és akkor most balek vagyok meg hülye?! :/ talán...csak fiatal... nagyon fiatal... majd évek múltán lehet én is másképp látom.. bár ahogy írom.. furán hat,.én is érzem. nem tũnik reálisnak... pedig õszinte vagyok basszus! belesétáltam valamibe talán? :(
2014. jún. 12. 22:56
 22/34 anonim ***** válasza:
Én olyan 15 évesre tippelek.
2014. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Kötelékfóbia lehet?

Olvasd el A férfi, aki nem tud szeretni c. könyvet, és ha ráismersz, akkor kötelékfóbia.:)

2014. jún. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ha felajánlotta a fizetséget,el kellett volna fogadni.A mai világban igen trágya emberek vannak sajnos.Meg amúgy is.Szakítottál már vele,ezért is! De nem okos, tehát nem játszotta el a jajj de szeretlek című számot ezért,hogy ne kelljen kifizetnie, de ez már balekság amit csinálsz.
2014. jún. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Tehát verte a feleségét, ennek ellenére övé a kizárólagos szülői felügyelet joga???

És te nem menekültél sikítva egy ilyen fickótól???

Mondjuk, ha nincs hová menned, akkor értem a fene nagy " önzetlenséged"!

2014. jún. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Szóval a volt nőjét verte és megöléssel fenyegette... TE tényleg nagyon fiatal vagy ha ezek után hajlandó vagy BÁRMIT komolyan venni amit mond. Egyet tanácsolok soha ne kezdj vele semmi komolyba bármilyen hízelgő is most. Ha gyerekfelügyelő kell neki fizesse ki.

Aki megvert egy nőt az téged is meg fog. Tök mindegy mit csinált a nő, a megoldás soha nem a verés meg a megöléssel fenyegetőzés. Ha anyuka ezt annyira komolyan vette, hogy inkább hagyta a gyereket akkor jobb ha menekülsz a pasitól magad és a saját gyereked érdekében.

2014. jún. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Nem érdekbôl vagyok itt. Úgy gondoltam, hogy nem hagyhatom ôket cserben..A nônek van egy nagylánya is, akit ugyancsak nem ô nevel... A nagyobbikat a a mamája neveli. Gondolom senki sem fenyegette meg, hogy a mama nevelhesse... És gyerekért akkor is ki kéne állnia, ha azt mondja élve megnyúzza... Igaziból ha akarná, elérné, hogy nevelhesse. És nincs még gyermekelhelyezés... Szerintem ha akarná a kicsit, nem viselné el, hogy velem van. De a lényeg nem ez, hanem hogy miért ez a hirtelen váltás. Messzirôl is ugyan az vagyok mint közelrôl... :)
2014. jún. 13. 06:51
 28/34 anonim ***** válasza:

"Nagyon fiatal vagyok.. nagyon fiatal.." Mennyi, 15? ...

Mert babám én 22 vagyok, az sem öreg még, sőt igazából fiatal. De hogy ingyen meg szívességből biztos nem vigyáznék a másfél hónapja megismert majd azóta már kidobott pasi gyerekére, hogy neki hawaii dizsi legyen a munkával kapcsolatban az tuti fix.

Ez nem munka.. De ez munka. Gyerekfelvigyázó, bébiszitter, gyerekcsősz, au pair... Válassz, melyiknek szeretnéd hívni magad. És ezek munkák mind. Te meg gyökér és naiv vagy, hogy ingyen dolgozol.

Siet haza hozzátok. Ahaa, aztán ha nincs meleg vacsora vagy csúnyán nézel rá, majd jól megtép. De te kerested a bajt. Ki milyet szakít, olyat szagol.

3 szóval el tudnám mondani rólad a véleményem: Jó hülye vagy!

Egyébként is biztos nagyon intellektuel lehetsz, ha "nagyon fiatal vagy", de már van 1 kölyköd és anyaotthonba kellett menned vele, ahonnan ráadásul ki fognak bäszni. Csak gratulálni tudok az értelmi képességeidhez.

2014. jún. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Az év balekja cím a tiéd!
2014. jún. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Inkább tartsa meg mindenki a véleményét innentôl. A kérdésem nem a rólam alkotott véleményetekrôl szólt.
2014. jún. 13. 07:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!