Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek költözzem?

Szerintetek költözzem?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok szüleimmel szörnyű a kapcsolatom velük lakom, akkor kapok szeretetet ha pénzt kérnek, nekem kötelező vinnem a hugomat suliba mert anyu lusta. Párommal lassan 5 hónapja együtt vagyunk tökéletes a kapcsolatunk. Mondta költözzek hozzájuk, szüleivel lakik még ő is. Nem tudom mi lenne a jó :(


Még annyi hogy a telefon, internet, tv számla a nevemen van otthon


2014. jún. 10. 12:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen költöztem el az akkori párom szüleihez. Persze voltak gondok, meg súrlódások, de megoldottuk. 2,5 évig éltem velük, de a szakításunk után, a mai napig tartom a kapcsolatot a családjával, sokat segítettek nekem.

Ha szívesen fogadnak, menj!

2014. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnek a szülei, igazából tényleg velük is 100%ig jól kijövök. Így lehet egy kis próbaidővel megpróbálom :)
2014. jún. 10. 15:13
 13/14 anonim ***** válasza:
22 évesen akkor is itt az idő elköltözni otthonról ha egyébként minden rendben van. Ha meg nincs, akkor ne is gondolkozz rajta, pakolj! Ha véletlenül a párodéknál sem fog működni, akkor majd ketten összecuccoltok egy albérletben aztán ennyi.
2014. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Most hívott anyukám, mennem kell a hugomért, mondtam de programom van, nem érdekeli szervezzem át nekem kell mennem....
2014. jún. 10. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!