Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek költözzem?

Szerintetek költözzem?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok szüleimmel szörnyű a kapcsolatom velük lakom, akkor kapok szeretetet ha pénzt kérnek, nekem kötelező vinnem a hugomat suliba mert anyu lusta. Párommal lassan 5 hónapja együtt vagyunk tökéletes a kapcsolatunk. Mondta költözzek hozzájuk, szüleivel lakik még ő is. Nem tudom mi lenne a jó :(


Még annyi hogy a telefon, internet, tv számla a nevemen van otthon


2014. jún. 10. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Fogd a cuccodat és költözz! Ha szeretettel várnak, csak jobb lehet neked ott! A neveden lévő előfizetéseket pedig mond le! Oldják meg a szüleid!
2014. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Még hűség idő van 2015 júniusáig :(
2014. jún. 10. 12:47
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha van jövedelmed, vagy más bevételed (ösztöndíj, diákmunka, stb.), akkor költözz. Ha nincs, akkor én a helyedben nem mennék egy másik család nyakára plusz tehernek. Ha bele tudsz szállni az ottani költségekbe, és jól kijössz a barátod szüleivel, akkor nincs probléma.


Az érem másik oldala viszont az, hogyha mégsem úgy sülnek el a dolgok és tovább kell állnod, akkor mi lesz? Haza költözni nem lesz egy leányálom...

2014. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is költött,ha úgy érzed,h szinte idegen emberektől több szeretetet kapsz.Hugod kapcsolata is ilyen rossz a szüleitekkel?Ha elköltözöl,azért őrá nézz rá,nehogy teljesen magára maradjon.
2014. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha hűségidős és nem akarod lemondani, akkor a szolgáltatást át lehet vinni másik címre.
2014. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
77ezer forintot kapok kézhez ebből 25öt hazaadók (ebből fizetik a 10ezres számlát) 19 a laptoptörlesztőm, a többiből kb 10ezret költök magamra, mert anyukámnak cigi stb stb KELL vennem! Hugom 7 éves ő a kis királylány mindent megkap.
2014. jún. 10. 12:56
 7/14 anonim ***** válasza:

Mikor kötötted a szerződéseket? Ha mostanában, ne ess kétségbe, mert nem a hátralévő, illetve a már igénybe vett időszakra kell kifizetni a kedvezményeket, hanem csak az elteltre.

Ha 2 éves a hűségidőd, akkor szívás.


Másik lakcím: kérdés, hogy ott van-e ugyanaz a szolgáltató.

2014. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
2 éves hűségidő :'( Pároméknál Digi van nálunk Thome, ő thomban dolgozik és mondta hogy rengeteget kéne fizetni ha leondom :( Azon gondolkodtam ha költözöm akkor kifizetném a számlát letelik a hűségidő lemondanám
2014. jún. 10. 13:24
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem költöznék el vagy csak úgy ha nem a szülők nyakára költözök. Sajnos a legtöbb esetben ez konfliktust szül. Először azt tisztázd magadban, hogy a szüleivel tudsz-e együtt élni, illetve ők veled...

Az valahol természetes, hogy egy hét évesnek vannak igényei. Ő még gyerek, csak azt akarja csinálni amit a többiek. Szóval rá szerintem ne legyél féltékeny.

Anyáddal próbáld rendezni a kapcsolatod.

Ha elköltözöl akkor sem marad több pénzed egyébként mert mire kifizeted a rezsi rád eső részét meg a kaját stb... addigra nem sok pénzed marad.

2014. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok féltékeny a hugomra! Csak elegem van abból hogy nekem szülte... Anyu szarik rá nekem kell mindenhova vinnem, nem lehet magánéletem mert hugom! Mindenféleképp megbeszélném párom szüleivel, hogy mennyit kéne fizetnem az ott lakásért! Anyuval már rengetegszer próbáltam rendezni, de aimóta új kapcsolata van ugye ott a közös gyerek, azóta mindenért én vagyok a rossz csak akkor nem ha kell pénz de ha nem tudok adni, rámvágja ajtót hozzám se szól stb stb
2014. jún. 10. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!