Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdekelne a véleményetek, ti...

Erdekelne a véleményetek, ti mit gondoljátok, ha a parotok ezzel allna elo 6ev utan?

Figyelt kérdés

1eve élünk együtt, 5evet jártunk azelőtt. Oszinten Elmondta,hogy engem szeret, de ilyen fiatalon nem akar együtt élni senkivel, hanem egyedul egy albérletben, ahol azt csinál amit akar. Ahol nem kell megfelelnie senkinek, ha ugy gondolja,hogy alszik egész nap, akkor alszik, ha nem akar, nem nyit ajtót senkinek, hanem egyszeruen eltűnik mindenki elol. Kérdeztem,hogy ez miattam van e, más lánnyal együtt tudna e elni? Azt felelte,hogy engem szeret es kivan, de 21evesen nem akar osszekoltozni,mert fiatal. Regen ugy jártunk,hogy péntektől vasárnapig együtt voltunk+a szünetekben, es az sokkal jobb volt.. O nem akar felelőséggel tartozni senki miatt. Mit tegyek? Én szeretem, ugy,mint az elején.. Én vágyom az együttélésre,o meg az ellentetem..nekem igényeim vannak,hogy ott legyen bármikor, ha szükségem van ra.

adjatok tanácsot..koszonom.


2014. jún. 3. 11:33
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
úgy viselkedik velem, mint eddig..mindent elmesél, mindent nekem mond el, tehát ugyanaz, mint idáig, annyi különbséggel,hogy magányt akar..
2014. jún. 3. 13:56
 22/27 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ha úgy teszel, ahogy a 76%-os válaszoló javasolta, akkor helyesen cselekedsz és minden oké lesz. :)
2014. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
45%

"Én vágyom az együttélésre,o meg az ellentetem..nekem igényeim vannak,hogy ott legyen bármikor, ha szükségem van ra."


Te is eleggé gyerekesen, önzően gondolkozol nem? Ugorjon bármikor amikor neked szükséged van rá. Ebben a korban teljesen normális, hogy egyedül akar lenni az ember. Egész életében a szüleihez kellett alkalmazkodni, most meg azonnal hozzád. Hiába vagytok 6 éve együtt, ha még mindig csak 21... Valószínűleg 1 éve sem ő akart annyira összeköltözni, csak te erőltetted, ő meg félt megmondani.

2014. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem teljesen jogos a kérése. Túl fiatalok vagytok, én se akarénk összeköltözni senkivel se, jobb ha az ember pár évig a maga ura.
2014. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen 6 éve vagytok együtt, azaz 15 éves korotok óta? Valószínűleg túl korán jött neki ez a komoly kapcsolat és most lazítani szeretne rajta, egy kicsit élni. Ne várj semmi jót ettől a kapcsolattól, el fogja érni hogy elköltözz és eltávolodjatok, ha meg maradsz akkor azért fogtok eltávolodni egymástól mert boldogtalan lesz a helyzettől. Ha gondolod maradj vele így is, de ne várj semmi jót.
2014. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
66%

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni. Ami nem azt jelenti, hogy mindig, hanem azt, hogy néha szükségük van egy kis időre, amikor nem kell senkihez sem alkalmazkodniuk.


Szerintem túl fiatalok vagytok (voltatok?) az összeköltözéshez.

2014. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A hosszú házasság titka a külön háztartás.

Én lassan 40 éves vagyok és nő, és én is úgy szeretek élni, hogy előre le van beszélve, mikor töltünk együtt MINŐSÉGI időt. Péntektől vasárnapig az király, és akkor teljesen egymással foglalkozunk.

2014. jún. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!