Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdekelne a véleményetek, ti...

Erdekelne a véleményetek, ti mit gondoljátok, ha a parotok ezzel allna elo 6ev utan?

Figyelt kérdés

1eve élünk együtt, 5evet jártunk azelőtt. Oszinten Elmondta,hogy engem szeret, de ilyen fiatalon nem akar együtt élni senkivel, hanem egyedul egy albérletben, ahol azt csinál amit akar. Ahol nem kell megfelelnie senkinek, ha ugy gondolja,hogy alszik egész nap, akkor alszik, ha nem akar, nem nyit ajtót senkinek, hanem egyszeruen eltűnik mindenki elol. Kérdeztem,hogy ez miattam van e, más lánnyal együtt tudna e elni? Azt felelte,hogy engem szeret es kivan, de 21evesen nem akar osszekoltozni,mert fiatal. Regen ugy jártunk,hogy péntektől vasárnapig együtt voltunk+a szünetekben, es az sokkal jobb volt.. O nem akar felelőséggel tartozni senki miatt. Mit tegyek? Én szeretem, ugy,mint az elején.. Én vágyom az együttélésre,o meg az ellentetem..nekem igényeim vannak,hogy ott legyen bármikor, ha szükségem van ra.

adjatok tanácsot..koszonom.


2014. jún. 3. 11:33
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
19%
Szerintem engedd meg neki (persze csak ha lehet anyagilag az albérletet), adj neki időt, én is hasonlóan működök. Gyere el itthonról, menj el sétálni addig ő egyedül van otthon és kitisztul a feje. Ha lehet minél többet legyen egyedül(ha megoldható) utánna úgyis rájön hogy veled kell hogy legyen.
2014. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Azt szeretne, ha elkoltoznek es egyedul lehetne.
2014. jún. 3. 11:41
 3/27 anonim ***** válasza:
62%

Gyerekesen gondolkozik 21 évesen. És szerinted miért akar egyedül lenni? Hogy simán felcipelhessen más lányokat.

Komolytalan, megbízhatatlan.

2014. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%

ennek a kapcsolatnak itt van vége!

Ő nem akar együtt élni veled! 21 éves, mondjuk megértem.

15 éves korától veled van. nem akar megbántani, azért mondja ezt!

2014. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Ezt biztosan nem tolerálnám. 6 év után ha ilyen felmerül, az elég biztos jele annak, hogy nem fog ez a kapcsolat örökké tartani. Ha szeret és kíván, akkor igénye is kell, hogy legyen az együttélésre. Ahogy neked is.

Mondjuk nekem az exem játszotta ezt... aztán megkapta a szabadságot, akkor meg már az újdonságra vágyott, amit egy új nőnél talált meg. Én meg vertem a fejem a falba, hogy miért nem jöttem rá, hogy neki nem szabadság kell, hanem igazából én nem kellek...

2014. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
49%

nem akar veled lenni

az meg am. mi hogy ha akar, akkor eltűnik? te meg várjál hogy őnagysága jelentkezik?

2014. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%

Miért gondolkozna 21 évesen gyerekesen? :(((

Kérdező: szerintem is engedd meg neki. Még tényleg fiatalok vagytok, attól még szerethet téged, deha még nem élt igazából egyedül stb., akkor szerintem pedig jól látja, hogy jobb, ha még egyenlőre így tesz.

Ha egy 30on túli pasi mondaná ezt neked, akkor az már gyanús lenne. Egyébként értelek, hogy te meg már ezeket a dolgokat akarnád, de szerintem te is nyugodtan éljél még. Ha 5 éve együtt jártok akkor szerintem túl sokat még te se éltél, se voltál egyedül stb.

2014. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

21 évesen nem akar papás-mamásat játszani. Nem sokan akarnak ebben a korban!

És tudom, hogy fáj, de ha a két fél igényei ennyire különböznek, akkor annak a kapcsolatnak itt van vége!

Lehet még vergődni, meg "megengedni", csak ugye az is egy lépcsőfok lesz a lassú elválásban!

2014. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%

Senkire ne hallgass!!! 22 éves a fiam, imádja a barátnőjét (a másik fiam 19 és ugyanígy gondolkodik), de nem akar még összeköltözni, mert egy fiú ebben a korban még nem alkalmas rá!!! Persze vannak biztos kivételek, de ez igy hidd el normális. Nem akar ő mást, csak levegőt..

Nem akar megcsalni, csak a fiúk nem alkalmasak még ebben a korban arra a tipusú együttélésre amit te szeretnél. Csináljátok úgy továbbra is, mint összeköltözés előtt, ha az működött.

Mi lányok hamarabb érünk, én is 20 évesen szültem őt, de a fiúk mások. Amit együtt vagytok az legyen tartalmas és érezzétek magatokat jól, hidd el, majd megérik ő is az együttélésre, csak még korai.

2014. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Ahol nem kell megfelelnie senkinek, ha ugy gondolja,hogy alszik egész nap, akkor alszik, ha nem akar, nem nyit ajtót senkinek, hanem egyszeruen eltűnik mindenki elo

=

nem akar felnőni


dolgozik? egész nap alszik?

otthon is ezt csinálja?

2014. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!