Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdekelne a velemenyetek,...

Kapuci kérdése:

Erdekelne a velemenyetek, valaki segiteni?

Figyelt kérdés
Negy gyermek edesapja vagyok.14-ev hazassäg utän "veletlen" kiderült hogy van a felesegemnek ket gyermeke, akit elhagyott. Lemondott roluk. De nem miattam. En nem tudtam roluk. Most kiderült . Teljesen magam alatt lettem.14-evig hazudtak nekem. Ti mit csinälnätok?
2013. szept. 6. 14:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondott le róluk ?
2013. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
nem hazudott neked, hanem nem beszélt a múltjáról. Nagy különbség és nyilván meg van az oka. Gondolom nem a te gyerekeidről mondott le.
2013. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem mindegy az ok.
2013. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Miért mondott le róluk és hány éves volt akkor? Csak mert nem mindegy, hogy 30 évesen hagyta el két gyerekét, vagy 16 évesen.
2013. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

2-esnek nagyon igaza van.


Ne ítélj elsőre!Ültesd le asszonypajtást, és kérdezz rá ezekre a dolgokra. Biztos van magyarázata?

2013. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ez nem hazugság, hanem titok. Gondolom, nem kérdezted, hogy vannak más gyerekeid is a világban? A titok pedig azért titok, mert valami súlyos ok vagy probléma volt mögötte. Ez mindenképp szempont. Elég kemény csalódás lehet, hogy az a nő, aki szépen neveli a négy közös gyereketeket, lemondott másik kettőről. Ez tény, ez kemény hír. De az okokat felderíteni mindenképp fontos.
2013. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én is megdöbbennék, mint ahogy Te tetted, de igaza van az előttem szólóknak. Nem hazudott neked, csak nem beszélt róla. Kérdezd meg tőle, hogy miért történt, hátha egyszerűen megérted és rájössz, hogy vagy nem tehetett mást, vagy nyomós oka volt rá.
2013. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%
Igazság eltitkolása = Hazugság
2013. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A hazugság valótlanság állítása más(ok) vagy önmagunk félrevezetése céljából.


A titok olyan ismeret, adat, információ, amely egy adott időpontban vagy időszakban csak korlátozott körben ismert vagy korlátozott.

2013. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az igazság eltitkolása TITOK, ha azt mondta egy egyenes kérdésre, hogy nincs több gyereke, akkor HAZUDOTT.
2013. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!