Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdekelne a velemenyetek,...

Kapuci kérdése:

Erdekelne a velemenyetek, valaki segiteni?

Figyelt kérdés
Negy gyermek edesapja vagyok.14-ev hazassäg utän "veletlen" kiderült hogy van a felesegemnek ket gyermeke, akit elhagyott. Lemondott roluk. De nem miattam. En nem tudtam roluk. Most kiderült . Teljesen magam alatt lettem.14-evig hazudtak nekem. Ti mit csinälnätok?
2013. szept. 6. 14:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Huuúúú bmeg én lehidaltam volna a helyedben.Azért ez nem kicsit durva.
2013. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%

Lehet ez olyan fájó pont az életében amit nem volt képes megosztani veled. Egy nőben maradandóbb nyomot hagy a gyermeke elhagyása mint az abortusz, pedig az is van akit az őrületbe kerget.

De így, hogy tisztában van vele, hogy a gyermekei akik élnek: hazugságban cseperednek fel, Ő pedig szintén egy mély titkot hordoz magában és hazudik Neked ill. a családnak.

Az, hogy magad alatt vagy teljesen normális...Próbálj megértő lenni vele és tisztázni a helyzetet.

2013. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szerintem üljetek le és beszéljétek át töviről hegyire, miért döntött akkor úgy, mit érez ezzel kapcsolatban, te hogyan érzel emiatt.

Lehet, hogy komoly oka volt arra, hogy lemondjon róluk.

Érthető egyébként hogy zaklatott vagy, csalódtál benne, de ettől ő még ugyanaz a személy, akit elvettél és szeretsz.

2013. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Az a nő aki a saját gyerekeit elhagyja, letagadja, az nem ember.

Megvetem és mélységesen elitélem az ilyen nőnek nem nevezhető egyedet.Szülhet utána bármennyi gyereket, egy nulla ember.

Ha nem is válnék a közös gyerekek miatt, de onnantól kezdve átnéznék rajta.


Egy ffinél is nehezen lehet átlépni ilyen dolog felett, de egy nő az nulla.

2013. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a välaszokat! probälom ätgondolni a dolgokat de nem egyszerü,ha elvälok akkor a kicsik isszäk meg a levet.De en mär nem tudok a szemebe nezni ezek utan.Mert meg most is azt mondja ,hogy nem igaz de a tenyek magukert beszelnek.mär nem tudom mit higgyek.....es mit nem.
2013. szept. 6. 15:33
 16/24 anonim ***** válasza:

1+2 Ezt kimagyrázni nem lehet.Hogy őszinte legyek nem is érdekelne egy "nőtől".Ugyanis egy anya inkább éhen hal, de az utsó falatot is a gyerekének, gyerekéért tesz.Egy anya.


Egy nulla: meg elhagyja a gyerekeit nő létére.

2013. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

*meg most is azt mondja ,hogy nem igaz de a tenyek magukert beszelnek


Ha egy nő szült azt nem lehet letagadni, a terhesgondozást, a szülést és a többi okmányt.Hogy kinek adták ki az ujszülöttett.Kinél szült, és mikor, ki intázte az örükbefogadást stb.


Ezer helyről utána lehet kotorni-


No műr most: vagy kamu a kérdésed, vagy nem az vagy akinek kiadod magad.Ugyanis ma Magyarországon titokban nem szülhet egy nő, úgy hogy a gyerke hss eltűnik az éterben.


Szóval?

2013. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%
Na várjunk csak. Akkor most elhagyta a gyerekeit, vagy csak te hiszed, hogy elhagyta a gyerekeit? Miből gondolod, hogy így történt? Hallottál valakitől valamit? Azért még nem kell válni.
2013. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18 Szerintem kamu a kérdés. Vagy valakiről a háttérbena kérdező ezt hiresztelte aztán rájött, hogy hamvában holt ötlet, mert simán bukik ha előadja, hoiszen ezer helyről össze lehet infót szedni, és még ha 1-2 embert le is fizet, több ezret nem tud..
2013. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szörnyű dolog történt veled, itt több minden van amit nehéz lesz megemészteni. Először is, hogy a párod magára hagyott két gyermeket. Ott a kérdés, hogy akkor milyen ember, milyen anya? Vajon eléggé ismered-e? Ugyanakkor ha nem titkolózna és elmesélné neked a történetet, lehet, hogy könnyebb lenne megemésztened ezt. Mert nem lehet tudni, hogy akkoriban milyen életkörülményei voltak, mi is történt pontosan, ami miatt nem tudta vállalni a gyerekeket. Ott van még az a kérdés is, hogy viszont most, hogy már normalizálódott az akkori helyzet miért nem kereste meg őket, és miért nem vette magához őket?

Valamint az, hogy ekkora volumenű kérdésben több évig hazudott neked, a gyerekeidnek (vagy közös gyerekeiteknek) rettenetes nagy hiba volt. Ezt a részét sem lehet könnyű feldolgozni.

Összeségében szerintem ez annyira komoly ügy, és nagyon sok benne a fontos részlet, ami az írásodból nem derül ki, hogy igazán jó tanácsot nem lehet adni. A közösen eltöltött időre és (ha van) a közös gyerekekre való tekintettel ne hamarkodj el semmit. Adj időt magadnak is és a feleségednek is. Őszintén, nyíltan kell erről beszélnetek, többször is, mindent tisztába kell tenni. Lehet még remény helyrehozni egymás között, ha van érzelem, tolerancia, türelem és mostantól teljes őszinteség. Rajtatok múlik. Most erősnek kell lenned.

Ami pedig az elhagyott gyerekeket illeti, az a minimum, hogy megkeresitek őket és amennyire lehet jóváteszitek bennük a keletkezett sérelmeket. Mármint bocsánat a többes számért, nyilván ez a feleséged ügye, dehát mégis csak egy család vagytok.

2013. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!