Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok biztos benne?

Nem vagyok biztos benne?

Figyelt kérdés

Van egy fiúnk januárba megy az oviba, én is és a párom is szeretnénk még egy babát, de vannak dolgok amik miatt mégsem biztos az érzés, legalább is bennem.


Elég gyorsan történt nálunk minden, 6 hónapja voltunk együtt, kismama lettem, esküvő, autó stb, mindenünk megvan, szeretjük is egymást, de annyira sokat vitatkozunk, hogy 1,5 hónappal ez előtt el is ment néhány napra, megbeszéltük, hogy itt a vége, elköltözik, a bíróságon találkozunk..

Viszont nem bírtuk egymás nélkül, de elég nehéz mindkettőnknek a másikkal együtt élni. Azóta nem vitatkoztunk, sőt, egész jól helyre jött a kapcsolatunk, de félek, hogy ez csak egy pillanatnyi dolog.

Ha lenne még egy gyerek csak megnehezítené még jobban a kapcsolatunkat? Hogyan állíthatnánk stabil lábakra a házasságunkat? Tudom, össze kell csiszolódni, de 4 éve vagyunk együtt lassan 3 éve házasok.

Akik hasonló cipőben jártak, hogy alakult az életük?


2014. jún. 2. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem még egy gyermek a megoldás! Ha ennyire ingatag a kapcsolatotok, akkor szerintem felelőtlenség lenne még egy gyereket bevállalni.
2014. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A férjemmel mi is így vagyunk! Nagyon sokat vitatkozunk, nagyon apróságokon. Olyanok vagyunk mint a tűz és a víz! Ezen változtatni szerintem nem lehet, 8 éve vagyunk együtt.

Itt szerintem az egész a megszokáson és a beletörődésen múlik. El viselni a másik rigolyáit, hisz nem nagy dolgok ezek.

2014. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

még egy gyerek csak a te dolgod nehezíti meg, amikor majd elváltok. mert így lesz.


4 év nem volt elég összecsiszolódni?:) ez érdekes. figyelj, véletlen gyerek, aztán emiatt esküvő...most már késő bánat, elsiettétek.


sajnálom.:/

2014. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!