Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszter, de így?

Szilveszter, de így?

Figyelt kérdés
A barátaim ma találták el, hogy XY klubba szeretnének menni szilveszterkor. Nekem semmi kedvem semmihez, legszívesebben itthon ülnék. Így is volt eredetileg, h itt leszünk nálam és iszogatunk, filmezünk. Nos ezzel az új programmal az a baj, hogy oda autóval tudunk menni csak, jogsim, kocsim meg csak nekem van... Ergo azt szeretnék, ha én vezetnék úgy menjünk. Ti mit tennétek ilyen esetben? Tanácstalan vagyok. Hogy várhatják el, h szilveszterkor ne igyak egy kortyot sem? Ilyenkor olyan kívülállónak érzem magam.. 20/L
2009. dec. 30. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
taxi?
2009. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed! Leszarják hogy Neked is buli ez az éjszaka! Ez tök kö*ögség, akárki akármit mond! Ráadásul még Te ajánlottad fel a lakásodat bulihelyszínre! Tök nem értem az ilyen embereket!Ezek nem barátok
2009. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Hát ez így eléggé érdekes... ha ők tették át máshová a programot, akkor menjenek maguk... csak mondjuk a barátaid, gondolom ezt nem ilyen egyszerű megmondani. Ilyenkor csak egy van, ami mindig bejön: rosszul vagy, nem tudsz menni...
2009. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
72%
én a helyedben megmondanám a barátaimnak hogy szarom le ki vezet de nem én fogok, mert én nem voltam lusta jogsit szerezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom milyen barátokról van szó, de ha ilyet kitalálnak az utolsó pillanatban, akkor én azt hiszem, kicsit talán kihasználnak, vagy legalábbis nem érdekli őket, te mit akarsz. Namost ezt azért ritkán lehet barátságnak hívni. Viszont tehetsz nekik egy javaslatot: ha igényt tartanak a társaságodra, dobják össze a sofőrszolgálatot: te elviszed őket a kocsiddal (mert jófej vagy), a visszautat pedig a sofőrszolgálat intézi (3-7000 között, távolság függő). Ennek a díját pedig összedobják, így te is ihatsz, bulizhatsz.
2009. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátaid ma találták el? inkább ki, nem ?! :)))

Ha te úgy érzed, h nem szórakoznál olyan jól, ha nem iszol semmit, akkor ne vállald el, h te hozod-viszed őket.Beszéld meg velük, h ez neked mégpedig így nem felel meg, és találjatok ki vmi más megoldást erre, pl. tömegközlekedés, ha meg kiesőbb helyen van a klub , akkor gyalogoltok egy kicsit, szilveszterkor ez sztem kibírható, addig ellőtök egy-két petárdát:)) Legyél határozott, és állj ki a te érdekeid mellett sztem.

Boldog Új Évet!! :)

2009. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy nem. Van taxi. Ha meg nem tetszik a program, alapból ne menj. Szard le. Meg fognak sértődni. És? Mi vagy te, a csicskájuk?
2009. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Neszivass ***** válasza:
100%

Alap, hogy taxi, amit összedobtok.

És viccesen igényelj egy plusz piát, mivel valószínűleg készültél otthonra valamivel...

2009. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szépen kezdj el stampedlizni már reggeltől.Csak nem képzelik hogy kockáztatod a jogosítványod.
2009. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Taxi sajna nem megoldható, mert másik városba mennénk.. 25 km.. Busz reggel meg csak 8-9 fele megy.. Mindenkinek boldog új évet kívánok! :)
2009. dec. 30. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!