Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszter családias helyen...

Szilveszter családias helyen anyával és mamával is? Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Az alapvető probléma az,hogy én fenn lakok pesten a barátommal(5éve együtt..:) )viszont anyukám meg mamám tőlünk kb 50 km re.én és a párom is fiatalok vagyunk még(20,25)és szeretnénk elmenni valahova szilveszterezni..

Viszont mamát és anyát se akarom hogy egyedül itthon üljenek.Mondtok nekem olyan helyeket,ahol esetleg négyesben is kellemesen el lehetne tölteni a szilvesztert,mégis kimozdulnánk?nem feltétlen étteremre gondoltam..annyira nincs ötletem..köszi a segitséget(tesóm bezzeg lelép szilveszterezni:S...)


2010. dec. 17. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy létezik-e még a Táltos ló nevű fogadó Szilvásváradon,de ha igen, szerintem oda érdemes lenne elmennetek! Ez ugyan étterem, de nagyon jó a hangulat! Mi kb. 10 éve voltunk ott családostól,és rajtunk kívül még egy jó 30 fős társaság volt, vegyes korosztállyal,de főleg 30-40 körüliek.Persze voltak fiatalabbak és idősebbek is. Mi 29.-én mentünk le, napközben bejártuk a Szalajka völgyet, Egerben voltunk a fürdőben, valami fantasztikus élmény volt! Szerintem ezt anyudék is élveznék,főleg ha lementek egy nappal hamarabb akkor szétnézni is lesz időtök,gyönyörű a táj! Meleg szívvel ajánlom,mi nagyon jól éreztük magunkat!
2010. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elnézést,pettyet csaltak az emlékeim, nem Táltos ló fogadó, hanem Táltos vigadó. Keress rá a googliban! :)
2010. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)aranyos vagy:) még utána nézek:)

várok még további válaszokat is:)

2010. dec. 17. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!