Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszter külföldön?

Szilveszter külföldön?

Figyelt kérdés
Akik töltötték már a szilvesztert külföldön,ők hol voltak és milyen volt?
2010. nov. 7. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tunéziában töltöttük a Szilvesztert és nagyon tetszett. Maga a szilveszteri buli ugyan túl zsúfolt volt, de nagyon igyekeztek szórakoztatni bennünket. Az is érdekes volt, hogy Tunéziában nem ünnep a Szilveszter, így az utcákon semmi ilyen hangulat nem volt.
2010. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszterkor voltam már Angliában és idén másoddjára Németországban is. Amennyire emlékszem az jól telt, jól berúgtam.
2010. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :) Megkérdezhetem,hogy miért oda mentetek szilveszterezni,ha ők nem is ünneplik? Hogy próbáltak szórakoztatni titeket? Koncerttel vagy hogy?
2010. nov. 7. 22:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Második: köszi,tényleg komoly emlékeid lehetnek :)
2010. nov. 7. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Bécsben voltam szilveszterkor meg karácsonykor is 5 éve. Nagyon jó volt kint voltunk az utcán forralt bor, árusok, petárdák koncertek.. :)
2010. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tunézia: Azért mentünk oda, mert ott télen is elég meleg van, 20 fok körül. Valami egzotikus helyszínre vágytunk. Az ár is vonzó volt, minden együtt (repülő, félp. ellátás, szilveszteri buli) 75 ezerbe került. Itthon sem tudtuk volna olcsóbban megúszni a szilvesztert.

A szilveszteri buli: hatalmas terem, este 7- től reggel 4-ig folyamatosan hordtak kaját (italt plusz pénzért, ott ez nem olcsó, mert az arabok nem ihatnak alkoholt elvileg) helyi zene, tánc, hastáncbemutató volt a program, aztán tánc, szórakozás mint itthon.

Az is tetszett, hogy nagggyon nemzetközi volt a társaság.

2010. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!