Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párim ma ezt mondta "a szerete...

Párim ma ezt mondta "a szeretet a fontos, a kaja úgyis kikerül az asztalra". Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ezt arra mondta, hogy szinte alig van pénzünk és én nem vagyok boldog így.
2014. máj. 28. 14:57
1 2
 11/15 Őszödi Ferenc ***** válasza:
74%

Valakinek szúrta a szemét, hogy megemlítettem, talán 2x is átgondolandó lett volna gyermeket vállalni a munkanélküliségbe. Amolyan viktoriánus cenzúra működik itt.

Elnézést, ha valakit megbántottam, nekem ugyan mindegy, sok boldogságot.

2014. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"A pénz nem boldogít!"


A pénz tényleg nem, csak az, amit vehetsz rajta.

2014. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És mióta vagy otthon a babával? Fél-1 év után simán vissza tudsz menni dolgozni,és akkor nem gyedet kapsz, hanem teljes fizetést, baba pedig tud menni bölcsibe. :)
2014. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 egybaba ***** válasza:

1 Magyarországon jellemzően nem halnak éhen emberek

2 az újságokban mindig hírdetnek állást - ha fekete munka akkor is munka.

Aki keres talál - régen volt hogy naponta 2-3 helyre elmentem több mint 1 hónapon át hogy melóm legyen - a te párod , vagy te megcsináljátok ugyanezt, vagy jobb itt rinyálni ?

2014. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

1. az a baj, hogy a szeretet nem tesz kenyeret az asztalra.

2. amúgy remek társ, én nagyon örülnék, ha így próbálnának vigasztalni - legalább ő próbálja meglátni a rosszban a jót, és felvidítani. Respect érte :)

2014. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!