Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párim ma ezt mondta "a szerete...

Párim ma ezt mondta "a szeretet a fontos, a kaja úgyis kikerül az asztalra". Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ezt arra mondta, hogy szinte alig van pénzünk és én nem vagyok boldog így.
2014. máj. 28. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

A párod az egyik legválasztékosabban magát kifejezni tudó férfi, akiről valaha hallottam. Elvarázsolt magasröptű megállapításával, amely olyan fokú bölcsességről tanúskodott, hogy elaléltam.


Miért nem keresel egy jobb munkát, vagy pedig ő? És akkor lesz pénzetek és kaja és szeretet is van:)


Szerintem egyik sem jó önmagában, egymás nélkül!

2014. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

én meg hozzá tettem volna "már ha van miből".


De az anyagi gondok fénysebesen marják a családi boldogságot. Szóval le kell ülnötök megbeszélni a dolgokat.

2014. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Az, hogy nagy marhaság. Szeretet hiányba még senki nem halt bele, viszont nem megfelelő táplálkozásba és éhezésbe milliók.
2014. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, szeretből szokták támogatni a rászorulókat bizonyos szervezetek is.
2014. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
A pénz nem boldogít! Be kell osztani a keveset, és tenni azért, hogy jobb legyen. A szeretetnél semmi nem lehet fontosabb.
2014. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ő is tudja, hogy szarul álltok és vigasztalni próbált. Ugyanakkor abban egyetértek vele, hogy csak a pénztől nem feltétlenül leszel boldog.

A kérdés, hogy mit tesztek azért, hogy jobb legyen?

2014. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ő semmit. Itt Hajdú-Biharban nagy a munkanélküliség. Èn meg most gyedet kapok.
2014. máj. 28. 15:22
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy a pénz nem boldogít, nem jelenteném így ki, hisz minden ember más. Azt mondani, hogy valami senkit nem boldogít ugyanolyan badarság, mint azt mondani, hogy van olyan dolog, ami minden embert a világon boldoggá tenne.


Engem például a pénz.

2014. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Tehát otthon ül és néz ki a fejéből, mert nagy a munkanélküliség, és ezzel el is van intézve? Akkor már nem is kell munkát, napszámot keresni? Nem lehet állatokat tartani ,veteményezni és eladni?
2014. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki hogy van vele önmagában talán nem boldogíta pénz, de főleg azzal juthatunk olyan dolgokhoz ami boldogít. Hogy ez mi az embereknénk változik.


Én nagyon nem szeretem ezt a hozzáállást, egyrészt mert nekem olyan felelősséghárítónak tűnik másrészt ostobaság a kaja nem terem magától az asztalra. Amúgy a szeretetet nem lehet megenni.

2014. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!