Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a külön...

Mi a véleményetek a külön kasszáról ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Röviden:

Párommal és a kislányunkkal albérletben élünk. Ő segélyt kap plusz a családi én gyedet kapok a kicsire.

Megoldható így a külön kassza?


2014. máj. 28. 11:22
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
A kicsi még csak négy hónapos lesz, tápszert kap. A párom néha eljár napszámba, de az is ritka.
2014. máj. 28. 12:40
 22/25 anonim ***** válasza:
Ja és a gyerekeknek ruha,cipő sincs benne. Amit havi szinten veszek,hogy ne egyszerre legyen nagy a kiadás rájuk,de egy havi 10esben benne van.
2014. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%

Előbb legyen állás, utána lehet göncökre költeni. Ne segélyből éljetek hanem munkából. Gondolom vannak ruháid, nem meztelenül jársz. Mi a francnak akarsz még többet ha így is szűkösen vagytok? Nem értem....


Én vagy 4 éve nem vettem egy darab ruhát se és tök jól elvagyok... nem is tervezem amíg ki nem fogytam őket:)


Nem tudom hogy képes sok nő havi szinten tök felesleges cuccokat venni. Főleg akkor ha meg van szorulva a család.

2014. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nanana.. Valahol meg lehet érteni egy kicsit a Kérdezőt is.

Nem értek vele egyet én sem 100 %-ig, de ha GYED-et kap, akkor az nem segély, hanem megdolgozott érte. Ellenben úgy tűnik a párja nem valami ambiciózus. Mondjuk így rögtön felmerül a kérdés, hogy mi a csudának kellett vele gyereket vállalni, de azért kicsit mégis érthető, hogy ha valaki megdolgozott a pénzért, akkor szeretne felette rendelkezni. Bár a Kérdező helyében én sem ruhákra szórnám mindet, ami megmarad, ha már ilyen szerencsés, hogy kevésből is marad, hanem gyűjtögetnék vészhelyzetre, és csak keveset költenék magamra.

De én sem nőben, sem férfiban nem díjazom azt, ha nem tesz le semmit az asztalra és a másik által megteremtett anyagiakat ő akarja koordinálni.

2014. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
arról beszéltem hogy a párja ne segélyt kapjon hanem dolgozzon.
2014. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!