Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor illik menni ebben az...

Hányszor illik menni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ausztriában élek a kis családommal. 3-4 havonta szoktunk haza menni kettő hétre, és ilyenkor az én édesanyáméknál húzzuk meg magunkat, mert ott van egy erre alkalmas szoba, és nem túrjuk fel senki életét.

a 14 nap alatt hányszor, mennétek ti az anyósotokhoz?

Mennyi az ideális?Egymás mellett lévő város.


Az én édesanyám meg az anyósom nem szólnak egymáshoz, mert össze vesztek, így az anyósék nem tudnak "hozzánk" látogatóba jönni.


2014. ápr. 30. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Jól érzékelem hogy nem igazán akaródzik anyóshoz menni? :-) akkor nee menj . Odaköszönsz hogy megjöttél meg elkösz udvaönsasan mikor mész , a párod meg megy a gyerekekkel amikor ahányszor akar. Ha viszont a párod ragaszkodik hozzá hogy te is menj akkor menned kell sajnos .
2014. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van gyermeketek?Szerintem olyan 3-4 alkalommal esetleg...?
2014. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahányszor kedvem van és ahányszor szívesen fogad. Ha nem szeretnék hozzá menni, akkor nem megyek. Érkezéskor és induláskor beköszönnék, aztán kész.
2014. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aztán én megkérdezném a feleségedet is, hányszor kíváncsi az anyjára... Meg a gyereke(ke)t is.
2014. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt emberek létükre a szüleitek durcás gyerekek, az nem kell hogy befolyásoljon benneteket! Menjetek ahányszor csak akartok, akarják anyósék.
2014. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 nap alatt, ha ugyis csak pihenni mentek, akkor legalabb 5-6 alkalommal.
2014. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a gyerekeitek azt a példát kapják most, hogy: "a párom szülei nem fontosak, nem tisztelem bennük azt, hogy a páromnak a szülei, a gyerekeinknek a nagyszülei, akik nem lennének, ha ők nincsenek.


Két havonta egyszer azért elmennék én is velük.

Azon lennék, hogy a szülők is megbékéljenek egymással, de ha ez nem lehetséges, a páromra és a gyerekeimre való tekintettel tartanám velük a kapcsolatot.


Ugyanis az épül be a gyerek személyiségébe, amit mintául kap,s lehet, hogy a saját gyerekedtől kapod egyszer vissza azt, amit az ő nagyszüleivel csináltál.

2014. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!