Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden évben el tud menni a...

Minden évben el tud menni a családod nyaralni?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan családok érdekelnek, ahol gyerek is van. Azt is szívesen olvasom, hogy hogyan látod a barátaid, imerőseid körében ezt.
2014. máj. 27. 13:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

En vagyok a gyerek,remelem nem baj,ha valaszolok.

Minden evben el tudunk menni. Altalaban kulfold+ Balaton kombo van. Pl. iden egy hetre Gorogorszagba megyunk,+egy honap Balaton. (Bar mondjuk a Balatonert nem kell fizetnunk,mert nagyszuleime a nyaralo,es csak azert egy honapra megyunk,mert juliusban anya hugaek mennek,nagyszuleim meg ugy nyugdijasok,es kb. majustol szeptemberig ott vannak,csak abba a ket honapba nem.)

Anyaek baratai kozul valtozo,hogy ki hogyan tud elmenni. Van egy csalad,harom gyerekuk van,megis iden Ciprusra mennek,mondjuk apuka-anyuka igen magas beosztasban dolgoznak. Van olyan,akinek egy gyereke van,de csak a Balatonra tud lemenni par napra. Van meg egy csalad,nekik 2 kislanyuk van,iden Horvatorszagba mennek,Balatonra nem.

Egyebkent ketten vagyunk tesok.

2014. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

1 gyerekünk van.Igen minden évben eljutunk nyaralni.

Általában Balaton+külföld 1-1 hét fér bele.

2014. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Fix evi programunk

2/3x kettesben hosszu hetvege wellnes vagy varosi ut.

1x gyerekekkel egy hetes nyaralas

1x gyerekekkel nyaron 3 hetes nyaralas.

ha keves a penzunk akkor a gyerekes egy het kiesik.

Azt hiszem eleg jol elunk siman el tudunk menni egy hetvegere fraorszag olaszorszaag bar olcso kuponos akcios szallasra.

ketten mar bejartuk azsiat es az eu is.de meg a gyerekek elott.

2014. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
36%
5 éve nem voltunk sehol sem nyáron. 3 gyerek van.
2014. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben azt látom, hogy inkább a munkaidő miatt nem tudnak elmenni a családok, mint a pénz miatt - mondjuk az is igaz, hogy én és a családom dolgozó értelmiségi körökben mozgunk, ott meg azért annyit mindenki keres, aki rendesen dolgozik és félre tud tenni (nincs hitele, nem kell beteg szülőt ápolni stb.), hogy legalább a Balatonra le tudjon menni egy 3-4 napra (nekem már az is nyaralásnak számít, tudom, hogy másnak az 1 hét+, van, akinek meg csak a tengerpart számít annak kb.), akár gyerekkel. Inkább azt látom, hogy a munkahelyeken nem lehet leszervezni, hogy ugyanakkorra adják ki a szabadságokat a két szülőnek (a fejesek stipistopizzák a jobb heteket, aztán a többi dolgozó meg a maradékból válogathat), meg talán a megfizethető és gyerekbarát helyek felkutatása a másik neccesebb dolog.
2014. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
63%

3 gyerekünk van, mindig elmegyünk a Balatonra, de idén ferences szállásra, tavaly plébániain voltunk összesen 10.000 forintért.

A piaci árak nekünk túl magasak. Így 5-7 nap belefér, de így is csak úgy, hogy én főzök.

2014. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mióta az eszemet tudom mindig mentünk nyaralni. 13 éves koromig Balaton, aztán Horvátország, Sopron, Görögország, Eger, Balcsi, aztán már 6. éve Egyiptom a cél, mert ár-érték arányban mindent ver .(150 ezer/fő, ebben minden benne van, repülő, illetékek, 5*-os all'inc szálloda 7 éjszaka, míg egy hazai 4*os szállodában félpanzióval kerül 7 éjszaka ennyibe s még nem is tengerpart).
2014. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
70%
Évek óta nem voltunk nyaralni. Az idén sem tudunk menni(:
2014. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

mi mindig itt foglalunk egy licites oldal es mar 10 eu van szallas

www.vakantieveilingen.nl

2014. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, kb. 8 éve voltunk utoljára. (Két felnőtt, két gyerek) Csak apának van munkahelye, anya ápolásin van a nagypapámmal. Nem tudunk kigazdálkodni egy nyaralást. De amúgy sem tudnánk elmenni, mert nincs kire hagyni a nagypapát és nem akarjuk, hogy magára gyújtsa a házat.
2014. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!