Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számított a családod véleménye...

Számított a családod véleménye amikor lakást vettél? Kikérted a véleményüket?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgattam a véleményüket, vétel előtt megmutattam a lakást. Megkérdeztem mint gondolnak, van-e valami ami eszükbe jut és nekem nem jutott eszembe és ennyi. Ez nem csak kedves gesztus, de hasznos is, idősebbek, tapasztaltabbak olyan is észrevehetnek, amit én nem. De a döntésbe nem volt beleszólásuk, mert én/mi fogunk ott lakni.
2014. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lakásvásárlás előtt állnék, biztos kikérném a véleményüket. Pl szerintük érdemes e megvenni egy olcsóbbat amit fel kell újítani vagy egy drágábbat ami fel van újítva.
2014. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki de vegul mi dontottunk.
2014. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Baranka ***** válasza:
Mi házat vettünk de azért remélem nem baj ha válaszolok! Nálunk anyós és após jött el!Nekik kikértük a véleményüket! Elég sokat öltöztek már az életükben, hogy tudjanak segíteni nekünk ez ügyben! Tesómék akkor látták a házat amikor meg kaptuk a kulcsokat! De tudták, hogy tetszik nekünk nagyon és szerencsére nekik is tetszik!
2014. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak barátok véleményét kértük ki.

(két baráti pár,akik előttünk 1-2 évvel vettek házat,ők tudtak hasznos tanácasot adni. Szülők mindkét részről a nagyszülői házban élnek,és kotnyelesek,nekik úgysem lett volna jó semmi amit mutatunk,így ezt elkerültünk,és már csak azt mutattuk meg,amit megvettünk,jó döntés volt)

2014. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy szamitana, elvegre benne laknanak ok is, azert csalad :)

De egyelore nem tartok ott hogy lakasvetelrol almodjak...

2014. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!