Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek a konfirmálására...

Elmenjek a konfirmálására vagy ne?

Figyelt kérdés

Először is bocs, ha rossz helyre írtam ki ezt a kérdést.


Az van, hogy anyám ismerősének a rokonságában egy lánynak konfirmálása lesz e héten vasárnap, amire anyámmal együtt meg lettünk hívva mi is. Én mennék szívesen, csakhogy ez Romániában lesz, azon belül is a határtól úgy 10-20 km-re, ami azt jelenti, hogy korán reggel kell indulnunk és meg se állhatunk egészen odáig, na meg hogy 2 órán keresztül kéne állnunk, mert ülőhely valószínű nem lesz és hogy csak este fogunk hazaérni.


Biztos örülne a lány annak, ha én is jönnék, de mivel én nem vagyok az a strapabíró fajta és félek, hogy a végén még valami komoly bajom lesz vagy ne adj Isten még rosszul is leszek, ezért gondolkozok most azon, hogy menjek-e vagy se. Ti mit gondoltok?


Lehet egyesek szerint hülyeség ezt megkérdezni, én csak kíváncsi vagyok más véleményére.


2014. máj. 26. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tényleg Te érzed, hogy jó e neked vagy sem. Gondolom Romániáig ülni fogsz. Vagy oda gyalog mentek? :) Szóval ülsz egy csomót, aztán állsz 2 órát, majd megint ülsz egy csomót.

Én nem értem, hogy ebben mi a megerőltető (már ha teljesen egészséges vagy), de hát embere válogatja.

De ha netalán elmennél és mondjuk összeesnél, akkor tuti kapnál ülőhelyet.

2014. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már előre stresszelsz,akkor inkább ne is menj. Max pár óra autóval, és max két óra álldoglás. Mit nem lehet ezen kibírni?
2014. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Anyád ismerősének a rokonsága nem olyan közeli kapcsolat, hogy emiatt halálra aggódd magad, ha nincs kedved, akkor ne menj.
2014. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem mész el,akkor nem fogod megbánni.

Ha elmész,akkor lehet,hogy megbánod.De az sem kizárt,hogy valami jó is történni fog veled Romániában...mondjuk világot látsz.:)

2014. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Ha srác vagy és tetszik a csaj, akkor mennék a helyedben.

(Anno szüleim ismerőseinek csinos lányaival szívesen foglalkoztam.) Ha csaj vagy, erra a hétvége egy napját kár elcseszned, találsz jobb programot is.

2014. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne bajod? Ennyit mindenki kibír, én minden nap többet utazok ennél - és nekem is sokszor állni kell a buszon, tömegben, melegben... De nemcsak én vagyok így ezzel, hanem sokan.


Ha jóban vagytok, és szeretitek egymást a rokonnal, akkor igencsak illene elmenned, és ez nem egy elfogadható kifogás - joggal sértődne meg szerintem.

2014. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Én elmentem egyszer egy ballagásra így nagyobb távolságra, benn a suliban kellett sokáig állni, aztán kinn is. Én tényleg rosszul lettem, mert én sem bírok sokáig állni, úgyhogy majdnem elszédültem. Úgyhogy én megértelek.

Esetleg nem lehet megbeszélni a családdal, hogy neked ilyen problémád van, és ha lehet, legyen valami ülőhely, ahova leülhetsz, ha úgy érzed?

De anyád ismerőse nem olyan közeli rokonság, szerintem ha valami indokkal ki is mented magad, az sem lesz nagy probléma.

2014. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A lány 12-13 körül van, én meg 21 leszek nyáron, úgyhogy bármi olyan kapcsolat kilőve, de nem is lenne, mert nem kelti fel az érdeklődésem olyan szempontból. :D


Amúgy meg évnyitókon meg ballagásokon gyakori volt velem, hogy egyszerűen nem bírtam állni és le kellett ülnöm, elég gyenge fizikumom van, ezért aggódok leginkább emiatt a 2 óra miatt.


Meg talán, hogy nem szeretek kocsiban utazni (mert azzal mennénk), úgy érzem bennük olyankor, minthogyha nem kapnék rendes levegőt, mindig szájon át kell vennem. Bár emiatt annyira nem aggódok, mert pár idő után meg tudom szokni, mint tavaly nyáron, mikor 10 napot Görögországban voltunk (az Romániához képest jóval messzebb van) anyámmal, az ismerősével, a lány családjával meg pár rokonjukkal, ott ismertem meg őt is.

2014. máj. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!