Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szakítsak az élettársammal?

Hogy szakítsak az élettársammal?

Figyelt kérdés
Nem szeretem,nincs köztünk már semmi...de amint elkezdem mondani mi visszatart,...mit tegyek?Mit mondjak?
2009. dec. 30. 12:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Már többen megírták, ha nem tudjátok megbeszélni, leírod, és haza költözöl.

Ha azt nem mered megtenni Te is ludas lehetsz!?

2009. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

hA NEM SZERETED és nincs köztetek semmi akkor minek vagy vele? ezt nem értem...pénze miatt?

Sajnálatból meg mi értelme egy olyannal maradni akihez nem köt semmi, még érzelem se?!

Én is 22 éves lány vagyok, de eszembe nem jutna, hogy sajnálatból maradjak valakivel, és így elcsesszem a saját életemet is.

Az a legrosszabb amikor vki sajnálatból marad vkivel, és közben ezzel pont nem azt éri el, hogy jó lesz a másiknak hanem pont az ellentettjét. Ha valamennyire jót akarsz neki akkor otthagyod, hogy találjon magának egy olyan társat aki szereti, nem csak egymás mellett élnek. Ezt elmondhatod neki, ha nem fogja fel akkor értetlen ember, olyanra meg kár pazarolni az időd. Ezzel,hogy elmegy azt hiszi, hogy így nem lehet vége a kapcs.nak, és menekül, pedig azzal nem oldódik meg semmi.Kezdj el már most csomagolni és menj!

Légy erős!!!

2009. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy rossz. 2 év az életedből.De tovább kell lépni.Ha máshogy nem megy írj egy levelet és költözz
2009. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló, én is teljesen ideges voltam már napok óta, mert tudtam hogy meg kell mondani. De hidd el, belevágsz és megy. Én még el is bőgtem magam, de muszáj volt megtenni. Nagyon higgadtan fogadta, rendes volt, azt mondta hogy jó, ami nem megy nem kell eröltetni. Neked is rossz lesz mert biztos hogy szereted mint barátodat, de nem mint férfit. Ettől később még lehettek baráti viszonyban. Nem kell haragban elválni. Ha nem mondasz semmi és csak összepakolsz az nagyon bunkó dolog szerintem.


Szépen leülteted és elkezded mondani, hogy drágám, nagyon sajnálom, de rájöttem hogy már nem úgy szeretlek mint kéne. Semmi rosszat nem tettél, és nincs is más pasi, csak egyszerűen ezt érzem. Szerintem külön kéne költöznünk, aztán meglátjuk.


Azt fogja mondani, hogy rendben, vagy hozzáteszi, hogy már érezte ezt egy ideje. Nem lesz balhé, ne félj.


31/N

2009. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az a pasi aki elmenekül, ha a bnője a szakitásról kezd el beszélni, majd pont lefog ülni neki? Nem minden pasi olyan, mint amit leírtál utolsó. Jó lenne ha így lenne, de sajna nem így van. Úgysem fogja megérteni... és majd neki áll könyörögni, hogy ne hagyja ott, sőt lehet bepróbálkozik, hogyha elhagysz öngyi leszek. Ez sajnos tapasztalat.
2009. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát először kezdd el a legapróbb hibáját is felemlegetni,majd alázd,h ilyen-olyan,aztán ha már jól kinyírtad agyilag,nagy sértődötten távozz.Persze még ilyeneket kell mondani h:nem látom benned a jövőt,betelt a pohár,stb ez a jó.Aztán ha elmentél még igyekezz még belerúgni,h minél szarabbul érezze magát.Legalábbis velem így csinálta a kis drágám.Most meg csodálkozik,h nem ismerem meg az utcán.
2009. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Neki sem jó, ha szánalomból hitegeted, de megalázni sem kell a fájdalom mellé. Pakolj össze és írd le egy darab papírra udvariasan, de határozottan, hogy már semmit sem érzel iránta, és jobb, ha befejezitek.
2009. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!