Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szakítsak az élettársammal?

Hogy szakítsak az élettársammal?

Figyelt kérdés
Nem szeretem,nincs köztünk már semmi...de amint elkezdem mondani mi visszatart,...mit tegyek?Mit mondjak?
2009. dec. 30. 12:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Tiszta ideges vok...szóval nincs gyerek se semmi ami nagyon közös lenne...de a kutyánk,de ő az enyém:)

nem tudom mit tegyek,h mondjam el..most is elkezdtem mondai erre elmegy itthonról...ááááá..

mit csináljak..én 22/L vok ő 27/F

2009. dec. 30. 12:18
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Menj el te is otthonról, aztán majd csak észreveszi h valami nem stimmel!
2009. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Egyszeru,csomagolj ossze,honod alà kapod a kutyàdat és elmész!! max.irhatsz neki pàr sort,ha màr ugyse hallgat meg!!
2009. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de annyira sajnálom,tuuudom..sajnálatból a legrosszabb vlakivel együtt lenni,de én már csak ilyen kis lelkis vagyok..gondoltam arra,h csak szünetet kérek és hátha,de még ezt sem vagyok képes elmondani..egyszerűen nem jön ki egy szó sem a torkomon:(
2009. dec. 30. 12:25
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hol laktok, kié a lakás?

Ez egy olyan dolog amit két értelmes (?) ember meg szokott beszélni.

Mennyi időt voltatok együtt?

2009. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nála lakok..szóval én megyek haza anyumékhoz...2éve élünk együtt..
2009. dec. 30. 12:28
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, ne légy vkivel sajnálatból... Lesz hol élned, nincs akadálya tulajdonképpen, hogy szakíts
2009. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem miért vagy képtelen elmondani neki. Pakolj össze, írj neki néhány sort és költözz haza. Ha megakarja beszélni (márpedig normál esetben ez így működik), akkor úgyis keresni fog. Sok sikert!
2009. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Azt vedd észre, hogy ezzel egyikőtökön sem segítesz, ugyanis minél később mondod meg neki, annál később tud mindkettőtök új életet kezdeni. Most csak álltatod őt és ezzel ártasz neki. Erre gondolj. Egyszer úgyis el kell mondanod. Ha ezt így ki tudod mondani, hogy nem szereted, akkor nincs értelme az egésznek.
2009. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Azt mondod "a kapcsolatunknak VÉ-GE!", összecsomagolsz, hazaköltözöl,ilyen egyszerű ez.Ha nem érti meg, nem akarja megérteni, az az ő gondja, ha zaklat följelentheted.Légy határozott!
2009. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!