Hiheto tortenet?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk egyutt a parommal. Spirallom van, de igy teherbe estem. Megtartani nem szeretnem. A parom nagyon vallsasos es az abortusz ellenzi. Ket dologra gondoltam a, elvetettem es azt mondom e.u verzek (pl.ciszta) ezt lattom jobbnak mert nem okoznek neki akkori fajdalmat b, elmondom, hogy terhes vagyok de nem tarthatom meg a spirall miatt mert nagy valoszinuseggel betegen szuletne.

Melyik a hihetobb?


2014. máj. 22. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
c. változat. Terhes vagyok, de nem szeretném megtartani ezért és ezért.
2014. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Spirál.


Én nem vágnám át, fordított esetben neked sem esne jól, ha átvernének, vagy hülyének néznének. Szerintem, ha nem akarod megtartani, akkor ülj le, és érvelj mellette, de ketten hozzatok egy döntést, az ő gyereke is, ennyire önző ne legyél, hogy egyedül döntesz egy fontos kérdésben. Engem piszkálna a lelkiismeret, hogy ilyet tettem a háta mögött, mert az ő gyereke is.

De nyilván az sem jó, ha megtartod, úgy, hogy nem szeretnéd. Az megint egy más kérdés, hogy tisztában van-e azzal, hogy beteg lehet a gyerek, mert azért ezt így bevállalni...nem sok észre vall.

2014. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Spirál mellett valóban teherbe lehet esni, és valóban van kockázata a kicsire nézve. Nem egy olyan eset volt, hogy a spirál belenőtt a babába ezzel károsodást okozva.


Viszont én is az egyenes utat választanám. Elmondanám páromnak, hogy pont azért védekeztem viszonylag nagy biztonságú spirállal, mert nem akarok még gyereket. Nem akarom megtartani, nem vagyok még erre felkészülve.


Ne hazudj, mert ha együtt is maradtok a kapcsolatotok nem vezet sehová. Ha ennyi őszinteséget nem engedhetsz meg magadnak, akkor jobb befejezni.

2014. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Egyiksem, mert mindkettő hazugság, spirál mellett is megmaradhat a terhesség és egészséges baba születhet belőle! C: megmondod neki,hogy terhes vagy de nem tartod meg a babát! Ha ilyen komoly dolgokban hazudsz,előbb utúbb szakítani fogtok, főleg ha kiderül a hazugságod (már pedig egyszer biztosan kifog)
2014. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

én is voltam így simán mondtam h elég nagy az esélye h elvetélek majd a spirál miatt

szal abortusz


nem kertelj mond meg h miért nem és az igazat!

2014. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%

hát inkább a., válasz legyen, mert a másik nem lenne elég hihető...de nem jobb az őszinteség?

nem túl nagy titok ez, hogy később megrontsa a kapcsolatotokat?..persze csak akkor ha kiderül..

El tudod mélyre ásni magadban ezt a "titkot" ha elveteted?

2014. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
ha már most vannak e téren nézet eltérések és nem tud megérteni akkor sem ha spirál mellett veszélyes elvállalni a babát akkor nincs értelme a kapcsolatnak... Mond el az igazat,hogy félsz spirál mellett gond lesz és ő hiába érvel minden félével vetesd el(hisz nem szeretnéd)ha ezt nem tudja megemészteni akkor legalább nem pocsékoljátok egymás idejét
2014. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem szeretem az ilyen képmutatást:

Az abortusz ellenzéséhez elég vallásos, de ahoz nem elég vallásos, hogy ne szexeljen házasság előtt.

2014. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

O sem szeretne gyereket es vedekez tunk is.

Csupan szeretnem "megkimelni" es egy "kegyes hazugsaggal" szamara konnebbe teni.

2014. máj. 22. 14:51
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Nekem egy ismerősöm spirál mellett lett terhes.Gyönyörű egészséges gyermeke született.Szerintem egyáltalán nem sok esélye van,hogy betegen szülessen,a spirál nem kémiai fogamzásgátló,csak akkor tesz kárt a babában,ha közvetlenül mellette tapad meg.
2014. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!