Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert olyan fura a dontesunk...

Miert olyan fura a dontesunk mindenki szamara? Velemenyetek? (tortenet lent)

Figyelt kérdés
19 eves vagyok, a parom 20 ket eve vagyunk egyutt...iden iratkoztunk egyetemre, sajnos nem volt megoldhato az, hogy egy varosba menjunk, mert ahol van egyik szak ott nem volt a masik stb...egyetlen esszeru dontesnek ez tunt, hogy mindenki megcsinalja amit szeretne, utana osszekoltozes...nem akartuk, hogy barmelyikunk is lemondjon arrol amit szeretne, igy ez volt a dontesunk, amit persze nehez volt meghozni...azzota sokat halljuk, hogy furcsaljak a donteseinket, hogy miert nem mentem oda ahova a parom es forditva...meg hogy, azt hittek hogy egyutt megyunk stb...szerintunk barmennyire jo egyutt,ha az elso vita alkalmaval nem is kesobb keseru zajizzel megemlitene valamelyikunk, hogy "miattad nem mentem ide..." es ez nem tenne jot...szerintetek?
2009. aug. 25. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttetek!
2009. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttetek! Nem két különböző kontinensre mentetek, csak külön városba, így azért elég sűrűn találkozhattok majd. Ha meg nem éli túl ezt a kapcsolatotok, akkor valószínű a későbbiekben is lenne valami probléma.
2009. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Eleg tavol koltozunk egymastol mert 150 km de nem a vilag...legalabbis tartjuk annyira a kapcsolatunkat, hogy kibirjuk...csak mindenki annyira negativan all melle:(
2009. aug. 25. 14:55
 4/13 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:)
2009. aug. 25. 15:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát én sok szerencsét kívánok, élje túl a kapcsolatotok ezt a nagy távolságot!:)
2009. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rájuk! Mi a párommal 160 km-re vagyunk egymástól a fősulim miatt. Ő egyszerű szakmunkás. Minket nem csak a távolság miatt szóltak meg, hanem hogy neki érettségije sincs. És már 2,5 éve tart. Csak rajtatok múlik, hogy alakul.

És még valami! Így legalább mindkettőtöknek kialakulhat egy saját, azonos érdeklődésű baráti köre. (nem baj ám, ha nem vagytok mindig együtt)

Szóval: jól döntöttetek.

2009. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a negatív emberekkel. Sokaknál egy kapcsolat csak addig működhet, amíg 2 házra laknak egymástól vagy 2 hét után összeköltöznek. Ha már nem tudnak minden nap találkozni megáll az élet. Tudom, hogy nem ugyan az, de ott a telefon, msn (amit én általában elítélek, de ilyen esetben én is használnám), skype. Hétvégén meg találkozhattok. ha egy városban lennétek, akkor se tudnátok mindig együtt lenni, mert a tanulás sok időt venne el.
2009. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

koszi:) aranyosak vagytok:)

a barati korunk nagyjabol eddig ugyanaz volt, mivel az en barataim megismertek az ovet es forditva:)

2 evig mindennap lattam, hat most valtoztatunk, de nagyon bizok :)

2009. aug. 25. 15:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Istenem miért nem képesek az emberek elfogadni mások ésszerű és jó döntéseit. Miért kell kritizálni azt is ami tényleg jó.

Tény nem túl szerencsések a távkapcsolatok. De ez nem most kezdődő kapcsolat és bizony sok hasznotok is lesz belőle:))) Gratulálok a döntésetekhez!

2009. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
koszonom, a kedves valaszt, igazan:)
2009. aug. 25. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!