Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert olyan fura a dontesunk...

Miert olyan fura a dontesunk mindenki szamara? Velemenyetek? (tortenet lent)

Figyelt kérdés
19 eves vagyok, a parom 20 ket eve vagyunk egyutt...iden iratkoztunk egyetemre, sajnos nem volt megoldhato az, hogy egy varosba menjunk, mert ahol van egyik szak ott nem volt a masik stb...egyetlen esszeru dontesnek ez tunt, hogy mindenki megcsinalja amit szeretne, utana osszekoltozes...nem akartuk, hogy barmelyikunk is lemondjon arrol amit szeretne, igy ez volt a dontesunk, amit persze nehez volt meghozni...azzota sokat halljuk, hogy furcsaljak a donteseinket, hogy miert nem mentem oda ahova a parom es forditva...meg hogy, azt hittek hogy egyutt megyunk stb...szerintunk barmennyire jo egyutt,ha az elso vita alkalmaval nem is kesobb keseru zajizzel megemlitene valamelyikunk, hogy "miattad nem mentem ide..." es ez nem tenne jot...szerintetek?
2009. aug. 25. 14:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

lehet én leszek "furcsa",de párom ittmaradt miattam,nem vállalt el egy jobban fizető melot,megvárja mig én végzek egyetemen...közben ő belekezdett másoddiplomába,igy +1 évet nekem is várnom "kell",hogy elmehessünk innen...

eszembe se jutott volna aztmondani,hogy nem,pedig minden vágyam elmenni innen,de ahogy ő is várt miattam,énsem megyek nélküle

22/L

2009. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

megertem igy 22-L, de nalunk azert egeszen mas a helyzet:)

minden jot Nektek:)

2009. aug. 25. 21:38
 13/13 anonim ***** válasza:

1. Miért érdekel mások véleménye egy ilyen kérdésben? Dedós dolog ezzel foglalkozni.


2. Jól döntöttetek.


3. Ha tehát messze laktok egymástól, akkor csak hetente 1-2-szer találkoztok az év egyik felében. Ez nem valószínű, hogy árt a kapcsolatotoknak, sőt, még jobb is lehet, mintha állandóan együtt vagytok.

2009. aug. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!