Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom az mondta, hogy ha...

Párom az mondta, hogy ha visszamegyek dolgozni nem fog vigyázni a három éves lányunkra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretnék visszamenni dolgozni, de így nem tudok. Párom azt akarja szüljek még egy gyereket. Nem fogja fel, hogy fél éve dolgoznom kell ahoz, hogy gyedet kapjak. Nem tudom mi legyen.
2014. máj. 22. 13:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

És ennek tudatában, mert ugye tudod, hogy nem számíthatsz rá, szülnél neki még egy gyereket?? Most ezt nem mondod/írod komolyan, ugye?!

Ha tudom, hogy nem oszlanak meg ilyen dolgok, h*lye lennék vállalni még egy gyereket, mert tudom, hogy nem számíthatnék rá. A mama se ér rá mindig, és akkor hova teszi?

2014. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
És ha szülsz neki még egyet és utána vissza akarsz menni dolgozni akkor mit fog mondani? Akkor sem viszi majd oviba? majd majd megint jön,hogy szülj még egyet? Mért nem akarja ,hogy dolgozz? Lehet,hogy féltékeny?!
2014. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Jaj te szegény én is évekig éltem olyan kapcsolatban ahol csak birtokolni akart a másik és egyenrangu párkapcsolatnak nyoma sem volt. És én is voltam olyan hülye hogy azt hittem ez normális :-(. Azért akarja hogy szülj mégegyet hogy otthon maradj..es te csak ne menj sehova. Menekülj amig lehet...jotanácsként meg annyit h okosan kezd el előkèsziteni a válást..mert pont az ilyen pasik akarják leginkább elvenni a gyereket az anyátol vàláskor!
2014. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Elválni biztos nem fogok. Majd megoldom valahogy.
2014. máj. 22. 14:35
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Hűűű anyám!
2014. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Megoldod? Tudod, mit fogsz tenni? 2 hónap múlva jössz megkérdezni, hogy mit tegyél.

Érdemes lenne ezt átgondolni, azért ennyire szolgalelkű ne legyél..

2014. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Te úgy b@$zod el az életed, ahogy akarod, de hogy a gyerekednek ilyen $€ggfejet választottál apának...
2014. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!