Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem miért nem hiszi azt...

A férjem miért nem hiszi azt hogy 100. 000ft/ havonta erre nagy kiadás?

Figyelt kérdés

Németországban dolgozott eddig, 4-5 hetente jött haza.

Már osztrákban dolgozik, na és minden héten haza kell jönnie, ami nem baj de ez havonta 110.000ft kiadást jelent.

Most ő sértődött meg mert szerinte én nem akarom azt hogy haza jöjjön, pedig erről szó sincs, csak épp azért van kint, és azért váltott munkahelyet mert itt elvileg többet keres(ne).


2014. máj. 21. 22:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én megértem a kérdezőt, ha havi 110e forintot jelent az, hogy hazautazgasson, és így esetleg már nincs jelentős bevételnövekedés, akkor ennyi erővel itthon is lehetne, és akkor nonstop együtt lehetnek. Nem tudom, hol éltek, de évi 1,3 millió forint azért nem mindegy. Vonattal valószínűleg olcsóbb és ilyen távon kényelmesebb is.
2014. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!