Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem miért nem hiszi azt...

A férjem miért nem hiszi azt hogy 100. 000ft/ havonta erre nagy kiadás?

Figyelt kérdés

Németországban dolgozott eddig, 4-5 hetente jött haza.

Már osztrákban dolgozik, na és minden héten haza kell jönnie, ami nem baj de ez havonta 110.000ft kiadást jelent.

Most ő sértődött meg mert szerinte én nem akarom azt hogy haza jöjjön, pedig erről szó sincs, csak épp azért van kint, és azért váltott munkahelyet mert itt elvileg többet keres(ne).


2014. máj. 21. 22:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó!Hanem a munkatársáról! Én őt hibáztatom és nem a páromat!

HOgy egyezhet így bele, hogy teheti meg a munkatársa ezt??!!! Milyen ember az ilyen??? Nem tudjátok miért van kint a párom, nem tudjátok mi van itthon az én nyakamban! Több mint 100.000ft igen nagy pénz!!

2014. máj. 21. 22:56
 12/21 Jégtánc ***** válasza:
100%
Miért nem jön haza busszal vagy vonattal?
2014. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
100k huf havonta ez oké, de szerintem ha választani kell, hogy ez a 100k huf havonta, vagy csak havonta lássátok egymást... melyik a fontosabb?
2014. máj. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
Hát ja, nem tudjuk a hátteret, és engem - őszintén szólva - rohadtul nem is érdekel. De véleményeket kértél, amit kénytelenek vagyunk az általad megadott információkra építeni. Abból az látszik, hogy nem a férjeddel van a gond, hanem a te fejedben lehet a probléma. Ha tévedünk, akkor ez azért van, mert nem osztottál meg minden infót arról, ami alapján véleményt formálhatnánk. De ha csak azért írtad ki a kérdést, hogy általad ismeretlen emberek veled gyűlöljék a férjed kollégáját, hát, akkor elég szarul kezdted...
2014. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
havi 100e huf az majdnem 300 font (bocs Angliában vagyok), itt ennyiből autót lehet venni, feltételezem Ausztriában is. persze semmi fancy, de elvisz, ahová akarod. aztán akkor már oda és akkor megy a párod amikor és ahová akar (meg ahová te akarod ezek szerint).....én megértem a kollegát is, talált egy balekot, aki megfelezi az ő költségeit....végülis az ő autója nem? ergo ő diktálja a feltételeket....ha nem tetszik vegyél autót !
2014. máj. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézd kérdező, az vagyok, aki írta neked a pfújjt. Oké, hogy mérges vagy a kollégára, tény, hogy 100K sok csak utazásra, azt is eltudom képzelni, hogy vannak gondjaitok, deha így folytatod a párod felé a dolgaidat, akkor neked annyi lesz. Írta vki, hogy miért nem vonattal utazik haza. A párja helyében, - lehet balek vagyok - de én se vonatoznék, én is a kocsiba tenném be a popómat meló után, és úgy jönnék haza. Kérdező, ha nem fogod fel, hogy a pénz nem minden, és más még többet is kiadna, ha lenne miből csak, azért hogy együtt lehessen a párjával, akkor te kb. kicsit se szereted a párod, max. csak a pénzét...független attól, hogy gondjaitok vannak-e, vagy se. A helyedben inkább ezen kezdenék el agyalni, ha ennyi békát se tudsz lenyelni párodnak, és a pénzen kívül semminek se tudsz örülni. Mert láthatóan annak se virulsz, hogy közelebb kerülhetett, mint német. Kicsit lehetnél jobban megértőbb, és törődhetnél jobban a szív dolgaival is.
2014. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Bocs, de itt valami nem kerek!


100.000 Ft. Ketten vannak. Az 200 e Ft.


Ha egy km felulrol szamolok es mondjuk 30 Ft/km, akkor kijon belole: 6600 km. Ha alulrol szamolom, akkor meg 8000 km.


Ne mondd mar, hogy heti 1600-2000 km-eket utaznak. Az alaphangon 16-20 ora utazas.


Valami nem kerek.

2014. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a telekocsit ismeritek?


[link]

2014. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17: félreértetted az egészet. A pasi a kocsi tulajának ad 100eFtot azért, hogy együtt hetente haza utazgatnak. A kocsi tulaja ennyit kér el tőle. Az mellékes, hogy elmegy-e annyi az utazásra. Ő ennyit kér. Ennyi.
2014. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de mindezt átgondolva a férjed buta. Vegyek neki vonatjegyet? Egyet a határig, majd ott még egyet belföldre. Így olcsóbb.


Elhiszem, hogy fárasztó, én csak 600km-t vonatozgatok hetente, nem tudom neki mennyi, de még élek.

2014. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!