Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem miért nem hiszi azt...

A férjem miért nem hiszi azt hogy 100. 000ft/ havonta erre nagy kiadás?

Figyelt kérdés

Németországban dolgozott eddig, 4-5 hetente jött haza.

Már osztrákban dolgozik, na és minden héten haza kell jönnie, ami nem baj de ez havonta 110.000ft kiadást jelent.

Most ő sértődött meg mert szerinte én nem akarom azt hogy haza jöjjön, pedig erről szó sincs, csak épp azért van kint, és azért váltott munkahelyet mert itt elvileg többet keres(ne).


2014. máj. 21. 22:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Az én párom is ugyanígy fogta fel a dolgokat. Mikor x hónap után hazajött mert "leállás volt" Karácsony előtt, kb 130 E ft-nyi euróval tért haza, a többi elment arra hogy gyakran hazajött..
2014. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Jah, hogy az a problémád, hogy azt a 110-et nem utalja, helyette inkább hazajön?:D Hát, no comment:)
2014. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Egyébként nem ő tehet róla. Mert a munkatársa döntés elé állította hogy vagy haza kell jönnie minden héten vagy pedig ki rakja az autóból! Ez a sofőr volt természetesen, akinek a maga pénztárcájához hajlik a kis keze. Igazából rohadtul felbosszantottam magam, és még én voltam a hibás ezért is.
2014. máj. 21. 22:11
 4/21 A kérdező kommentje:

Igazból két hetente jött volna haza, és akkor csak fele árba kerülne.

Azért egy év alatt már 600.000ftról beszélünk, és ott vagyunk hogy sehol. Akkor mit keres...


Nem az a baj hogy nem utal tudod, nem erről van szó! Ha nem tudod értelmezni nem tehetek én sem róla.

2014. máj. 21. 22:12
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Hát most ezzel nem tudunk mit kezdeni. Ha nincs lehetősége maradni, akkor muszáj hazajönnie. :O Hogy miért nem hiszi el, hogy nagy kiadás, azt nem tudom.
2014. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Na pont erre mondom mindig, hogy az ilyen egyik fél itthon, a másik szomszéd országban csak látszat/érdekházasság.


Ha nem nélkülöztök amúgy, akkor szerintem teljességgel telibefosható összeg az a 100.000 ft ahhoz az örömhöz képest, hogy legalább heti 2 napot a házastársával tölthet az ember.


Csak máshol ugye meg a 100.000 ft a nagy öröm, az meg csak a ráadás, hogy az embert se kell elviselnie...


Egyébként meg nemtudom mivel megy haza, de pl. a vonat, busz olcsóbb általában mint 1 főre autókázni.

2014. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Költözz ki te is.
2014. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel,hogy felfogja.Szerinted akkor mi lenne a következő,logikus lėpés?Ha meg van a vãlasz,ezt közöld vele és beszėljétek meg.
2014. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%

az a baj, hogy ez a pénz nem hozzád kerül, és nem utalja.

hazudsz ha azt mondod hogy a pénz nem számít, akkor mit keresne külföldön??

esetleg menj el te is takarítani, és majd akkor értékeled ha hetente haza tudsz jönni!

2014. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%
Hát én is besértődnék a helyében. Ki jár melózni, hogy jobban éljetek, és akkor vitázol azon, ha utazásra "ennyit" kiad. A saját keresetéből. Oké, gondolom közös kassza, de a férjed, nem a gyereked, vagy a tulajdonod, az ő keresetével pedig mit fukarkodsz, pláne azzal kapcsolatosan, hogy nem elveri, hanem haza jár belőle?! Ugyanott vagytok? Erősen kétlem..., de talán akkor keress te többet, hogyha ennyire zavar téged, vagy utazz ki te hozzá. Más bakker távkapcsolatban él, de örülne, ha a párját hetente láthatná...mindegy, hogy milyen áron, te meg filléreskedsz/fukarkodsz, mintha minimálbérből élnétek! Bocs, de nem tudlak megérteni abszolút nem, és erre csak azt tudom írni, hogy pfújjj. A többi hszedet elolvasva is.
2014. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!